Публікації

ОПЕРАТИВНО-ПРОФІЛАКТИЧНЕ ВІДПРАЦЮВАННЯ ОБЛАСТІ: ЧИ СТОСУЄТЬСЯ ЦЕ ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ?

ОПЕРАТИВНО-ПРОФІЛАКТИЧНЕ ВІДПРАЦЮВАННЯ ОБЛАСТІ: ЧИ СТОСУЄТЬСЯ ЦЕ ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ?

У зв'язку з нападом на громадського активіста Олега Михайлика, з 25 вересня в Одеській області розпочалося оперативне відпрацювання регіону. На вулиці населених пунктів вийшли посилені патрулі поліції та національної гвардії.

«Наш район знаходиться в безпосередній близькості до міста, звичайно оперативно-профілактичне відпрацювання нас теж торкнеться. Ми розробляємо план і проводимо відпрацювання всього кримінального елементу в усіх напрямках. Громадян, які не мають проблем із законом це не стосується і жодним чином на них не позначиться», - прокоментував ситуацію в районі Олег Кашперук, начальник відділу поліції Лиманського району.

Учасники оперативної наради, що відбулася в Одесі під керівництвом першого заступника міністра внутрішніх справ Сергія Ярового, відзначили, що зараз для забезпечення громадського порядку в регіоні необхідна системна робота всіх підрозділів поліції. Закликали приділяти більше уваги профілактичним превентивним заходам. Перший заступник глави МВС підкреслив, що, крім інших заходів, правоохоронці проконтролюють діяльність охоронних фірм. У тому випадку, якщо вони були причетні до незаконних дій або рейдерських захоплень, вони будуть позбавлені ліцензії.

У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!