Публікації

ОТРИМАТИ ВОДІЙСЬКІ ПРАВА СТАНЕ НАБАГАТО СКЛАДНІШЕ

ОТРИМАТИ ВОДІЙСЬКІ ПРАВА СТАНЕ НАБАГАТО СКЛАДНІШЕ

Кабінет Міністрів України  вніс зміни до низки постанов, пов'язаних із порядком видачі посвідчень водія, підготовки водіїв, а також акредитацією автошкіл. Про це повідомляє Головний сервісний центр МВС України.

Найголовніші нововведення:

Відеофіксація процесів складання іспитів.

Скорочення до 2-х років терміну дії отриманого в автошколі свідоцтва про закінчення навчального закладу з підготовки водіїв транспортних засобів. Раніше кандидат у водії міг складати іспит у сервісному центрі через 5 років після закінчення автошколи (термін дії свідоцтва становив 10 років).

Отримати або обміняти водійське посвідчення стане неможливо без позначки про місце реєстрації в документі, що посвідчує особу.

«Відеофіксація процесу складання теоретичного іспиту зараз уже реалізована в сервісних центрах МВС нового зразка. Відтепер фіксуватися буде і складання практичного іспиту. У кожному екзаменаційному авто буде встановлено відповідне обладнання», – ідеться в повідомленні Головного сервісного центру МВС України.

Також буде неможливо скласти теоретичний іспит в одному територіальному сервісному центрі МВС, а практичний – в іншому.

«У процедурі взаємодії територіальних органів з надання сервісних послуг МВС з навчальними закладами з підготовки водіїв транспортних засобів введений електронний обмін інформацією. Викладачі та інструктори з водіння будуть зобов'язані вносити в спеціальний електронний журнал інформацію про час проведення теоретичних і практичних занять, а також транспортний засіб, на якому буде здійснюватися практичне заняття», – повідомляє прес-служба.

Водночас буде спрощено механізм акредитації для автошкіл: функції акредитації будуть передані від Головного сервісного центру МВС у регіональні сервісні центри МВС за місцем знаходження шкіл.

На запровадження нововведень відведено півроку.

У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!