Публікації

ПЕРЕДНОВОРІЧНЕ ДИВО ДЛЯ КОШЕНЯТ ТА ПЕСИКІВ У ЮЖНОМУ

ПЕРЕДНОВОРІЧНЕ ДИВО ДЛЯ КОШЕНЯТ ТА ПЕСИКІВ У ЮЖНОМУ

Напередодні Нового року, розгрібаючи шафи та тумби, часом можна знайти старі й непотрібні речі. Однак те, що вони не приносять користі вам, не означає, що вони не можуть піти на благо інших. Так у Южному місцеві жителі вирішили допомогти безпритульним тваринам, які знаходяться в пункті тимчасової перетримки, і на прохання волонтерів принесли свої старі ковдри.

«Дякую величезне за те, що відгукнулися на теплий заклик! Вовняні ковдри, ватні матраци, пледи й подушки – кожна річ буде зігрівати тварин у зимові морози. Речі пахнуть людьми. Речі пахнуть будинком. Коти все нюхають, труться, мурчать. Хто з них стане домашнім? Хто відчує аромат свого господаря? Тепло серця і дбайливих рук кому дістанеться цього року?» – щиро подякувала южненцям волонтерка Світлана Компанієць.

Загалом усі безпритульні тваринки отримали особистий «подарунок» та дуже зраділи їм, за словами жінки: «У кожного котика в пункті перетримки тепер з'явилася своя подушка. Вони цінують. Будки у вагончику тепер заповнені хорошими вовняними ковдрами. Собаки сплять із задоволенням. Такі ковдри вони не гризуть. Бережуть». 

Наразі Світлана Компанієць відкрила новий збір – на корм для котів та собак.

«На день котам потрібно близько 1 кг сухого корму. Беремо “Юзікет” за 80 грн. Для собак зараз знайшли корм українського виробника. Мішок 10 кг коштує 290 грн. Уже спробували. Нормальний. Вистачає в середньому на тиждень», – зазначила волонтерка.

Якщо вам хочеться трошки побути Святим Миколаєм чи Дідом Морозом, можете допомогти тваринкам грошима, переказавши кошти на карту «ПриватБанку» 4149439300713819 Чижова Е. Н. з поміткою «Вагончик». Також можна придбати корм, але варто попередньо зв’язатися з волонтерами групи «Браття наші менші», щоб домовитися, де його залишити.

Не будьте байдужими, допомагайте тваринкам, бо без вас вони можуть не пережити зиму!
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!