Публікації

ПОЧНИ РІК З ОБІЦЯНКИ СОБІ: В ЛИМАНСЬКОМУ РАЙОНІ ПРОЙШОВ МАРАФОН БАЖАНЬ

ПОЧНИ РІК З ОБІЦЯНКИ СОБІ: В ЛИМАНСЬКОМУ РАЙОНІ ПРОЙШОВ МАРАФОН БАЖАНЬ

14 січня на стадіоні спортивного комплексу в Доброславі відбувся незвичайний святковий забіг. Ідейним натхненником заходу стала голова громадської організації «Суспільний добробут» Інна Полякова.

«Ідея належить нашій організації. Василь Приймак, голова РДА, відразу загорівся нею і пообіцяв пробігти марафон з усіма учасниками. Глобальна мета марафону - це популяризація ЗСЖ залучення жителів району до спорту. А пряма мета забігу - пообіцяти собі щось або загадати на цей рік і пробігти заради цієї обіцянки або мрії 2019 метрів», - розповіла Інна Полякова.

Сама Інна Полякова взяла участь в марафоні віртуально.

«Я перебуваю зараз в західній Україні і приєдналася до забігу звідси. Вийшов об`єднаний  забіг півдня і заходу »- пояснює Інна.

У Доброславському марафоні взяли участь учні 9, 10 і 11 класів Доброславкого НВК, співробітники Лиманської РДА та райради, керівники відділів та всі небайдужі мешканці селища. Акція, несподівано відгукнулася в душі не тільки школярів, а й самих серйозних осіб Лиманського району. Сам марафон пройшов дуже весело, учасники підбадьорювали одне одного не тільки на старті, але і протягом  дистанції й дружно вирішили: «Те, що пообіцяли - обов'язково збудеться в цьому році».

«Чесно кажучи, спочатку я не хотів бігти, мене вмовили друзі. У підсумку, ми прийшли всім класом, написали свої бажання, і пробігли дистанцію. Було здорово, в наступному році я обов'язково візьму участь, сподіваюся марафон повториться», - поділився враженнями учасник забігу, Олександр.

Марафонці із задоволенням ділилися враженнями, після пройденої дистанції.

«Відмінний забіг, це перший досвід проведення подібного заходу. Я сподіваюся він повториться в наступному році. Тільки відстань потрібно збільшувати», - розповів заступник голови Лиманського районної державної адміністрації, Ігор Чернецький.

Приємно, що учасники поставилися серйозно до своїх обіцянок.

«У багатьох на табличці написано «займатися спортом частіше» або «вести здоровий спосіб життя» я теж обіцяю собі, регулярно ходити в спортзал, думаю це відмінна ідея, дати собі обіцянку на початку нового року. Я пробігла всю дистанцію, тепер весь рік буду тримати слово», - сміється Катерина, учасниця забігу.

Марафонці давали обіцяли не тільки собі, багато на табличці написали свої побажання.

«Я на своїй табличці написав«Мир Україні »я розумію, що нічого не зможу змінити глобально, але обіцяю собі і всім учасникам, що буду робити, все що він мене залежить, щоб в нашій країні був мир», - розповів Кирило.

Сподіваємося, що «Забіг обіцянок» стане доброю традицією Лиманського району.


Галерея
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!