Публікації

ПОГАНІ НОВИНИ: В ДОБРОСЛАВІ ЗАКРИЮТЬ МУЗИЧНУ ШКОЛУ

ПОГАНІ НОВИНИ: В ДОБРОСЛАВІ ЗАКРИЮТЬ МУЗИЧНУ ШКОЛУ

Сталося те, чого так довго боялися жителі району – музична школа, яка приймала учнів з усього колишнього Лиманського району припинить роботу з 1 січня. Залишається тільки сподіватися, що з нового навчального року щось зміниться.

29 грудня співробітникам Лиманської районної музичної школи роздали трудові книжки. За їхніми словами, директорка закладу Ольга Кваша також звільнилася.

Вчителі кажуть, що їм нічого не повідомили про майбутнє навчального закладу. Батьки так само розгублені, оскільки офіційної інформації вони ні від кого не отримували.

«Особисто мені нічого офіційно не говорили, ніяких батьківських зборів не було. Як буде в наступному році, взагалі без поняття, але поки, наскільки я знаю, її закривають. Далі подивимося», – розповідає мешканка Доброслава Ірина, донька якої відвідувала музичну школу.

«Сподіваюся, що школу вдасться зберегти. Мої діти із задоволенням ходили на заняття», – ділиться мама двох учнів Людмила.

Голова Доброславської ОТГ Людмила Прокопечко підтвердила, що у 2021 році громада не зможе взяти на баланс районну школу.

«Наразі ми не маємо можливості фінансувати музичну школу, яка обслуговувала весь район. Питання зараз на стадії дослідження. Чи буде в майбутньому функціонувати музична школа і в якому варіанті, стане відомо ближче до початку нового навчального року. Що стосується створення однієї структури – Центру культури, мистецтв та розвитку творчих здібностей – на базі районного будинку культури, центру дитячої творчості та музичної школи, то він почне працювати вже в січні.  Частина дітей, яка раніше відвідувала музичну школу, а також частина викладачів музичної школи перейдуть в Центр. Якщо після цього мінімум 60 дітей виявлять бажання навчатися саме в музичній школі, ми будемо думати, як розв’язувати це питання», – пообіцяла вона.
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!