Публікації

ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ У ВИЗИРЦІ: НОВИЙ СЕКРЕТАР І ВИКОНКОМ

ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ У ВИЗИРЦІ: НОВИЙ СЕКРЕТАР І ВИКОНКОМ

Вибори до новоствореної Визирської об’єднаної територіальної громади вже позаду, і місцеві чиновники потихеньку входять у звичайний режим роботи. Так 26 липня відбулася друга позачергова сесія, на порядку денному  якої ухвалили 15 рішень.  

Одним із перших питань до розгляду було визнання діючими депутатами Тетяни Ковтун та Івана Ососкало.  Останнього в результаті таємного голосування депутатський корпус одноголосно обрав на посаду секретаря.

На цьому ж засіданні затвердили кандидатури членів шістьох постійних комісій Визирської сільської ради, ухвалили регламент роботи ОТГ, до якого домовилися вносити зміни на майбутніх сесіях за потреби, утворили виконавчий комітет, визначили порядок ведення діловодства у Першотравневій та Любопільській сільських радах на період реорганізації та вирішили кілька організаційних питань.

На сесії були присутні 21 депутат з 26. Незважаючи на те, що частина представляє «Команду розвитку», а частина – «Підприємливих і рішучих»,  майже у всіх рішеннях вони сходилися. Однак було питання, з прийняттям якого представники останньої  команди не погодилися і утрималися від голосування, аби ретельніше з ним ознайомитися. В цілому весь депутатський корпус налаштований якомога швидше розпочати роботу Визирської сільської ради, тому поки що всі працюють злагоджено.

«Це друга сесія, яка минула по факту. Питання готуються у достатньо стислі терміни, як і проекти рішень, відповідно майже ніхто  з депутатів не може нормально ознайомитися. Дають проект за день-два, а у нас достатньо об’ємні питання. Їх потрібно буде вивчити більш детально, і на наступних сесіях ми матимемо можливість внести зміни за потреби», – розповів після засідання депутат Олександр Коритов, який представляє «Підприємливих і рішучих».

«Команда розвитку» теж не скаржиться на роботу з опонентами.

«Я вважаю, що сьогоднішня сесія пройшла у нормальній обстановці. Вже з другої сесії бачимо, що кожен депутат має свою думку, тому що деякі депутати утрималися від голосування і готові вивчити дані питання. Це радує. Я думаю, що в подальшій роботі той депутатський корпус, який у нас є, все-таки згуртований, і вони налаштовані саме на працю, а не якісь конфліктні ситуації», – прокоментував новообраний секретар Визирської ОТГ Іван Ососкало.


Галерея
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!