Публікації

ПРИМІСЬКІ ЕЛЕКТРИЧКИ ВІДМІНЯЮТЬСЯ: ЖИТЕЛІ КРЕМИДІВКИ КАЖУТЬ, ЩО ВТРАТЯТЬ РОБОТУ І СТВОРЮЮТЬ ВАЙБЕР-ГРУПИ

ПРИМІСЬКІ ЕЛЕКТРИЧКИ ВІДМІНЯЮТЬСЯ: ЖИТЕЛІ КРЕМИДІВКИ КАЖУТЬ, ЩО ВТРАТЯТЬ РОБОТУ І СТВОРЮЮТЬ ВАЙБЕР-ГРУПИ

У зв’язку з карантином за постановою Кабміну тимчасово припиняється перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах сполучення: приміському, міському, регіональному та  далекому.

Поїзди виконають останні рейси за графіком 17 березня. Інформація опублікована на офіційному сайті Укрзалізниці.

Жителі Кремидівки, які раніше постійно користувалися електричками, тепер не знають як дістатися на роботу до Одеси і назад додому. В зв’язку з чим в соціальних мережах спалахнула паніка.

 «Багато хто працює сутки, туди відвезе, а назад? Дурдом», - обурюється Наталія Городілова.

«Що за дурниця? Якщо відмінять приміські потяги, скільки людей залишаться без роботи! Укрзалізниця буде виплачувати людям зарплату? Добре, якщо пустять декілька електричок, але відмінять всі, вони знущаються? Людям жити не буде на що, якщо на роботу не зможуть потрапити. Начальство не у всіх розуміюче», - підтримує Валерія Андреєва.

«Оскільки всі електрички одночасно в депо ніколи не заходили, за всю історію, то вони відповідно просто фізично туди не поміщаються. Тому вони будуть відстоюватися в різних місцях. А локомотивні бригади будуть їх цілодобово охороняти », - написав співробітник станції.

«Буде спеціальний вагон лише для залізничників, електричок не буде», -  піше працівниця жд Лариса.

Щоб вийти із ситуації і не втратити роботу жителі приміських сіл вже почали створювати вайбер-групи для пошуку попутчиків на власних автомобілях.
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!