Публікації

РЕКОРДНА РОДИНА

РЕКОРДНА РОДИНА

На Одещині зафіксували національний рекорд. У Доброславі живе сім’я Семенюків, найбільша в Україні сім’я, яка налічує 346 дорослих і дітей. Старшому з родини – 87, а наймолодшому лише 2 тижні. Тут цілий квартал родичів і жоден з них не покинув свої домівки, всі будують будинки поряд і допомагають один одному.

Дітей – 20 людей, внуків – 127, правнуків – 203, праправнуків – 3. Коли їхня сім’я йде в церкву, то по дорозі не пройти не проїхати, а на святкування родину збирають сотнями. Віра Семенюк, головна жінка сімейства ділиться, що на сімейне застілля йдуть 6-10 літрові каструлі з їжею. 

Саме про велику родину колись мріяв 87 річний Павло Семенюк, бажане справдилося, дружина народила чоловікові 13 дітей. Вони теж стали багатодітними батьками. 

В селі їх звуть бородачі, бо чоловіки в сім’ї не голяться. Жителі села люблять цю родину і сподіваються, що їхні внуки та правнуки теж будуть жити та працювати на благо Доброслава. 

Нагороджували рекордсменів на місцевому дитячому майданчику, а для того, щоб було зручніше порахувати, усім членам сім’ї роздали повітряні кульки.

Вітчизняним рекордом родина Семенюків певно не обмежиться, претендуватимуть на світовий. Найбільша сім’я, що потрапила до Книги рекордів Гіннеса налічує лише 192 особи. Наші співвітчизники з легкістю подолають рекорд, адже їх майже вдвічі більше.


Галерея
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!