Публікації

РЕМОНТ ДОРІГ, НОВІ ЗОНИ ВІДПОЧИНКУ ТА МОТУЗКОВИЙ ПАРК: У ДОБРОСЛАВІ ВИЗНАЧИЛИ СОЦІАЛЬНО ВАГОМІ ПРОЄКТИ НА 2020 РІК

РЕМОНТ ДОРІГ, НОВІ ЗОНИ ВІДПОЧИНКУ ТА МОТУЗКОВИЙ ПАРК: У ДОБРОСЛАВІ ВИЗНАЧИЛИ СОЦІАЛЬНО ВАГОМІ ПРОЄКТИ НА 2020 РІК

Голова Доброславcької селищної ради Людмила Прокопечно відзвітувала про роботу за 2019 рік, після чого розповіла «Лиманським фактам» про головні проєкти селища на початок 2020 року.

За словами очільниці Доброслава, одним із найбільших проєктів на 2020 рік є початок облаштування туристично-рекреаційної зони «Доброславська Рів`єра». У яку суму обійдеться будівництво, поки невідомо, адже проєктно-кошторисна документація ще розробляється.

Також планується облаштування мотузкового парку та двох дитячих майданчиків на території Доброслава. Ці проєкти обійдуться селищній раді в 700 тис. грн.

Однак не лише розважальні проєкти готують у Доброславі, а й соціально вагомі, наприклад дороги та водогін. 2020 року заплановано капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Центральній у селі Вовківське та на двох вулицях Доброслава – Богдана Хмельницького та Героїв 28 бригади. На ремонт дороги виділили 2,8 млн грн.

Також підготовлено проєкт на встановлення на території селища двох башт Рожновського, які обійдуться в 1,2 млн грн.

Без уваги не залишили й місцевий дитячий садок. 2020 року селищна рада виділила  250 тис. грн на придбання обладнання для харчоблоку дошкільного закладу.

ВУЛИЦЯ В ДОБРОСЛАВІ ТЕПЕР НОСИТЬ ІМ'Я ГЕРОЇВ 28 БРИГАДИ

У Доброславі депутати селищної ради ухвалили рішення про перейменування вулиці Заводської. Відтепер вулиця має почесну назву Героїв 28 Бригади на честь живих і полеглих героїв 28 окремої механізованої бригади ім. Лицарів Зимового Походу, яка базується в селищі Чорноморське.

Такий намір голова селищної ради Людмила Прокопечко мала давно, але жителі ніяк не могли вирішити, яку ж вулицю перейменувати.

На це рішення вже відреагували бійці 28 бригади. На своїй сторінці в соцмережах вони написали: «Горді, що достойні!».
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!