Публікації

РОКІРОВКА ПО-КРЕМИДІВСЬКИ

Як через дорогу два села посварилися. 

Коли в інтернеті було опубліковано статтю “Рокіровка по-кремидівськи”, це викликало вкрай емоційну реакцію місцевих жителів. У статті розповідалося про те, що в лютому на сесії райадміністрації було ухвалено рішення про виділення 1,5 млн. гривень на капремонт вулиці Шевченка в неасфальтованій частині с. Кремидівки. Жителі вже чекали на початок робіт, але навесні дізналися, що було ухвалено рішення перенаправити ці гроші на побудову дороги від іншого села, Христоботового, до Кремидівки. Жителі обох сіл розділилися на дві ворогуючі сторони. Мешканці Кремидівки не розуміють, чому з їхнього села, де проживають 1,5 тис.людей, гроші перенаправляються на користь с. Христоботове, у якому живе лише понад 100 осіб.

«Нам не шкода, але так ніхто не робить. Доробіть спочатку одне, а потім беріться за інше. Уже набридло в дощ ходити по коліна в грязюці», -  коментує ситуацію жителька  Кремидівки Анна.

«Коли ми отримали ці 1,5 млн.грн., так зраділи! Думали: ну, нарешті щось зроблять. А в результаті… Бачимо те, що бачимо. Виявляється, що всюди гроші більш потрібні, аніж у Кремидівці», – додає житель Кремидівки Володимир Скорода.

У той самий час жителі села Христоботове не покидають можливості запевнити всіх, що їм дорога дуже потрібна.

«Село Христоботове, хоч i маленьке, але в ньому живуть 10 багатодiтних родин, дiти з яких мають взимку сидiти вдома, а не вiдвiдувати школу. Пiсля дощiв та снiгу мешканцi нашого села лишаються бранцями дороги. Нi швидкої допомоги, нi хлiба, нi шкiльного автобуса», – пояснює жителька села Христоботове Тетяна.

«Ура, тепер і до нас в Христоботове можна буде доїхати. Просто люди нас не розуміють, живуть п'ять хвилин до електрички і ще жаліються», – коментує прихильниця села Христоботове Антоніна.

Так би і продовжувався спір між двома селами, аж поки мешканець Кремидівки Володимир не поїхав до голови райадміністрації Василя Приймака. Заступник голови пообіцяв йому, що район повторно виділить         1,5 млн. гривень на капремонт вул. Шевченка.  

Сподіваємося, це рішення таки ухвалять і мешканці двох сіл нарешті помиряться.
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!