Публікації

СЕЛА ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ ОТРИМАЛИ П`ЯТЬ НОВИХ МАШИН ДЛЯ СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ

СЕЛА ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ ОТРИМАЛИ П`ЯТЬ НОВИХ МАШИН ДЛЯ СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ

Від Одеської облдержадміністрації п’ять автомобілів  Renault Duster  відправляться до сіл Лиманського району. За словами головного лікаря районного "Центра первинної медично-санітарної допомоги" Еліни Концевої машини отримають Фонтанка, Крижанівка, Сичавка, Чорноморське та Сербка.

«Поки машини знаходяться в районі, а по селах їх розподілять після того, як на сесіях будуть узгоджені акти передачі, далі машини поставлять на облік у МРЕО і тоді  роздадуть по амбулаторіях», - пояснює Еліна Концева.

Завдяки новому транспорту та техніці, сімейні лікарі  зможуть вчасно надати медичну допомогу, проконсультувати та обстежити пацієнта у найвіддаленіших населених пунктах.

Зазначимо, що Одеська область отримала  22 автомобілі  Renault Duster та 33 «валізки» для телемедицини. Загальна вартість усіх машин – 10 мільйонів гривень, а «валізок» – 3,5 мільйона гривень.

«Валізки» для телемедицини оснащені за всіма сучасними стандартами та включають у себе портативний ЕКГ, вимірювач артеріального портативний пульсоксиметр, спірометр, цифровий безконтактний інфрачервоний термометр, дерматоскоп, оглядову камеру, планшетний ПК та ліцензійне програмне забезпечення для отримання, зберігання, передачі даних від діагностичних приладів комплексу.


Галерея
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!