Публікації

СЕЛО ПІД ОДЕСОЮ ПОКАЗАЛО ПРИКЛАД РЕАГУВАННЯ НА СТИХІЮ

СЕЛО ПІД ОДЕСОЮ ПОКАЗАЛО  ПРИКЛАД  РЕАГУВАННЯ НА СТИХІЮ

На тлі безпорадності багатьох представників влади на місцях, для яких зима знову прийшла несподівано, злагоджену роботу з ліквідації наслідків стихії продемонструвало село під Одесою -  Крижанівка.

Відразу ж після повідомлення синоптиків про насування циклону, в Крижанівці був створений оперативний штаб, розроблений план заходів і затверджений графік чергувань.

Силами місцевого комунального підприємства, для якого сільрада послідовно впродовж багатьох років закуповує спецтехніку, з 3-ї години ночі почалася розчистка вулиць. Дороги посипали піщано-сольовою сумішшю.

Крім того, спіробітники сільради на постоянному зв’язку з жителями. Крижанівська сільрада звернулася до людей з проханням повідомляти про відсутність світла будь-якими способами – телефонами, через соціальні мережі та чати. Далі штаб оперативно відправляв цю інформацію в РЕМ по заздалегідь обумовленому каналу. З огляду на, що у зв'язку з величезною кількістю поривів на лініях електромереж жителі не могли додзвонитися енергетикам, централізована передача даних набагато полегшила завдання й оперативним службам, і жителям.

«Інформація про всі несправності, аварії та інциденти оперативно (щогодини) передається до відповідних служб для подальшої локалізації та усунення. Просимо про всі подібні ситуації повідомляти в вайбер-групу, а також безпосередньо до сільської ради», - повідомляють в Крижанівській сільраді.

В даний час ситуацію в селі контролюють по камерах відео спостереження, яких в Крижанівці та Лісках більше 70-ти.

«Катастрофічної ситуації ніде немає. Працює лише один трактор, терміново знадобилося витягти застряглу сміттєву машину на вул. Хуторській в н. Лісках. Далі буде працювати в штатному режимі. Додатково задіяна вантажівка для розсипання піщано-сольової суміші. Будьте терпимі, поставтеся з розумінням і повагою до працівників КП. У нас 90 вулиць! Хлопці працюють з третьої години ночі ", - звернулася до жителів через соціальні мережі голова Крижанівської  сільради Наталія Крупиця.


Галерея
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!