Публікації

ЩО ОЗНАЧАЄ "РІК ДОРІГ" ДЛЯ ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ?

ЩО ОЗНАЧАЄ "РІК ДОРІГ" ДЛЯ ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ?

2019 рік голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов оголосив роком доріг. Але що це означає для Лиманського району? 

Що буде з дорогами в Лиманському районі, ми запитали в голови районної адміністрації Василя Приймака. Раніше він зазначав, що основне завдання на 2019 рік – зробити дороги між селами проїзними, щоб рейсові та шкільні автобуси могли проїхати. Для цього по всіх дорогах району як мінімум повинні пройти грейдером та засипати ями. А що будуть ремонтувати?

«Наразі важко щось сказати, адже невідомо, яким буде районний бюджет. У зв'язку зі створенням Визирської ОТГ, надходжень буде набагато менше, адже йде порто-промислова зона. Ситуація проясниться у квітні.

Якщо говорити про першочерговість, то це дороги на Ставки, Шевченків Кут, від Дмитрівки до Бутівки. Приведення їх до проїжджого стану розпочнеться після стабілізації погодних умов.  В подальшому протягом 2019  року в районі працюватимуть над забезпеченням такого стану доріг до всіх населених пунктів. Крім того, за рахунок коштів обласного бюджету планується продовжити ремонт доріг Кремидівка - Доброслав та Трояндове –Ониськове.

Поки що затверджених планів по дорогах немає. Зараз збираються пропозиції для програми соціально-економічного розвитку району, там будуть і дороги. Ця програма буде затверджуватися на початку березня на сесії районної ради. Тоді буде зрозуміло, що в планах. Що з цього буде реалізовано, буде залежати від реальних надходжень до бюджету.

До речі, питання доріг також буде обговорюватися в кінці лютого на підсумковому засіданні Ради регіонального розвитку в районі», –  розповів «Лиманським Фактам» Василь Приймак.
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!