Публікації

ЩОБ БУВ ЧЕСНИМ, МУДРИМ І ЛЮБИВ НАРОД - ОСЬ ЩО БАЖАЛИ ПРЕЗИДЕНТОВІ ЖИТЕЛІ ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ

ЩОБ БУВ ЧЕСНИМ, МУДРИМ І ЛЮБИВ НАРОД - ОСЬ ЩО БАЖАЛИ ПРЕЗИДЕНТОВІ ЖИТЕЛІ ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ

31 березня відбувся перший тур виборів президента України. За результатами голосування у другий тур вийшли Володимир Зеленський (30,24 %) і Петро Порошенко (15,95 %). В Одеській області результати інші: 40,17 % - за В. Зеленського, 21,92 % - за Ю. Бойка і 9,08 % - за П. Порошенка. А в Лиманському районі у В. Зеленського ще більша підтримка – 46 %, тоді як у Ю. Бойка – 16 %, а в чинного президента - 9,67 %. 

Цікаво, що села Лиманського району також голосували досить нерівномірно. Деякі громади взагалі віддали Зеленському В. понад 50 % голосів.

Найбільший відсоток голосів В. Зеленський отримав у Пшеняновому – 57,7 % (П. Порошенко –  3,8 %), в Іваново – 55,9 % (П. Порошенко – 5,3%), у Визирці – 53,1 % (П. Порошенко 9,1 %). 

Але були й такі громади, де результати голосування взагалі не вкладалися в загальну картину. Наприклад, у с. Степове П. Порошенко вийшов на перше місце з результатом  32,1%, а за В. Зеленського там свої голоси віддали лише 27,4 %. У с. Чорноморському Зеленський В. отримав 36 %, Порошенко П. – 7,6 %, а Бойко Ю. – 31 %.

Чим керувалися жителі Лиманщини, віддаючи свій голос за того чи іншого кандидата, і які побажання хотіли б передати майбутньому президентові країни – про це кореспонденти газети «Лиманські Факти» запитували в людей, що виходили з виборчих дільниць. 

Чи вгадаєте ви із наведених нижче висловлювань, за кого голосували ці люди? 

«Я хочу, щоб президент був чесним і порядним, компетентним і грамотним. Той, за кого я проголосував, поки був нормальним, а коли стане президентом, не знаю. І я вірю, що якщо саме він стане президентом, то змінить ситуацію в країні», Петро з Чорноморського.

«Він повинен бути розумним, дуже мудрим, знати, як живе  народ. Ухвалювати правильні рішення, які поліпшать наше життя. Той, за кого я віддав свій голос, володіє всіма необхідними якостями, і, думаю, докладе зусиль  для цього, щоб усе зробити. Головне, щоб не зрадив усе, що на нього покладають люди, і щоб  зміг витримати всі ці голосування», Микола, с. Чорноморське.

«Я обирала кандидата, який ще нічим не відзначився. Думаю, якщо будуть нові люди будуть і нові можливості для країни. Той, кому я віддала свій голос, уміє мислити по-новому. Я бажаю йому вистояти», Олена, Фонтанка.  

«Головне, щоб був чесним, інше для мене неважливо. Своєму кандидатові я вірю, і в нього вірю», – Максим, Фонтанка (голосує вперше в житті).

«Насамперед порядність. Прислухатися до народу, якщо він від народу. Враховувати всі інтереси людей і країни. Кандидат, за якого я віддала голос, не часто виступав публічно. Його справи не розходилися зі словами. Мені подобається його близькість до людей. Треба думати про робочі місця, про відродження виробництва, заводів, сільського господарства», Тетяна, Фонтанка.

«Не красти. Хоча в цьому списку я не знайшов такого. Усі вони там однакові. Мій Той, за якого я проголосував, хоча б справедливий. Хочу, щоб він зміг забезпечити країну роботою, залучити інвесторів. Він повинен розігнати Верховну Раду, ввести імпічмент президента, залишити в Раді 100 депутатів і  буде порядок», Сергій, Крижанівка.

«Абсолютно чесна людина, яка свої гроші заробила сама. Цей кандидат ніколи не брав участі ні в чому, нічим не заплямований. Усі інші за 28 років просто розікрали нашу країну. Для молоді немає ніякого майбутнього з усіма іншими. Я б побажала майбутньому президентові сил. Якщо він виграє, йому ще потрібні сили до парламентських виборів вистояти, а це не просто. Я обирала майбутнє», Марія, Крижанівка.

«Це має бути головнокомандувач. Армія – це основне, ударна сила. Абсолютно рішучий і сміливий чоловік. Мій кандидат саме такий. Тільки так», – Віктор, Доброслав.

«Я б побажав наступному президентові  жити так, як ми живемо. Ідеальних немає. Знову наобіцяють, а потім усе буде як завжди. Я вже не маю ілюзій стосовно нашої влади. Але прийшов голосувати, щоб не скористалися моїм голосом», – Олександр, Доброслав.

«Усім уже все набридло. Багато технічних кандидатів, які тимчасово не працюють, не зрозуміло взагалі, звідки вони взялися. «Ідеальний» повинен бути з чіткою політикою, господарником, його повинні поважати, ну хоча б боятися. На мою думку, ні один із кандидатів не відповідає тому, чого від нього очікують. Усі обіцяють практично однаково. Дуже складно знайти кандидата, який би чітко сказав, як він це зробить. Мій вибір це людина загартована, і я думаю, що якщо його оберуть, то в нас є хоч якийсь шанс на зміни», Олена, Доброслав.

У своїй першій промові після оголошення національного екзит-полу Петро Порошенко заявив, що почув сигнал суспільства.

«Я вас почув. Я готовий до глибокого і предметного діалогу з тими, кого не встиг переконати перед першим туром. Хотів би окремо зараз звернутися до молодого покоління, до тих, кому менше ніж 30 років. Ви бачите зміни в країні, але хочете, щоб зміни були більш глибокими і швидкими. Я повністю поділяю ваше бажання. Щоб зміни були якісними, ми повинні об'єднатися для того, щоб цього досягти, і не втрачати час. Я повністю розумію мотиви вашого невдоволення, я почув вас і прошу, почуйте й ви мене. Усе, що ми робили протягом п'яти років, здебільшого робилося для молоді. Для майбутнього покоління», заявив Порошенко.

Чи відгукнуться люди на заклики президента об’єднатися, дізнаємося вже у другому турі виборів.


Галерея
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!