Публікації

СХІД У ВИЗИРЦІ: ЛЮДИ БІЛЬШЕ 10 РОКІВ ЧЕКАЮТЬ НА ВЛАСНУ ЗЕМЛЮ (вiдео)

СХІД У ВИЗИРЦІ: ЛЮДИ БІЛЬШЕ 10 РОКІВ ЧЕКАЮТЬ НА ВЛАСНУ ЗЕМЛЮ (вiдео)

СЬОГОДНІ НА САЙТІ ГАЗЕТИ ЛИМАНСЬКІ ФАКТИ БУВ ОПУБЛІКОВАНИЙ УРИВОК ВІДЕОЗАПИСУ ПУБЛІЧНОГО ЗАХОДУ - СХОДУ СЕЛА ВИЗИРКА, ЯКИЙ ПРОХОДИВ ВЧОРА, 13 ЧЕРВНЯ БІЛЯ МІСЦЕВОГО ГУРТОЖИТКУ. ЩОЙНО З НАМИ ЗВ`ЯЗАЛИСЯ ЖИТЕЛІ СЕЛА, ЯКІ ПОПРОСИЛИ ВИДАЛИТИ ВІДЕО.

РЕДАКЦІЯ ЛИМАНСЬКИХ ФАКТІВ НАПОЛЯГАЄ НА ТОМУ, ЩО ЦЕ БУВ ПУБЛІЧНИЙ ЗАХІД І, ЗНІМАЮЧИ ЙОГО, МИ НЕ ПОРУШУВАЛИ ЗАКОН. АЛЕ ЧЕРЕЗ ПОВАГУ ДО МІСЦЕВИХ ЖИТЕЛІВ, НА ЯКИХ МІСЦЕВА ВЛАДА МОЖЕ ЗДІЙСНЮВАТИ ТИСК ПІСЛЯ ЇХНІХ ВИСЛОВЛЮВАНЬ, МИ ПРИБИРАЄМО ВІДЕО З САЙТУ.

З ПОВАГОЮ ДО ЖИТЕЛІВ ВИЗИРКИ, РЕДАКЦІЯ ЛИМАНСЬКИХ ФАКТІВ.

______________________________________________

У Визирській громаді на сході села 13 червня обговорили одне з найболючіших питань для місцевих мешканців гуртожитку – виділення землі під забудову.

За словами визирчан, землю їм обіцяли як молодим фахівцям ще 10 років тому, однак за весь цей час отримати її вони не змогли.  «Ми вже давно не молоді, а землі у нас так і немає», – скаржаться люди.

Дехто боїться, що взагалі може залишитися без даху над головою. «Я працюю у Визирці з першого дня після училища, живу теж тут. Мені з сільради прийшли дві відмови на землю, під тим приводом, що немає вільної землі. Зараз я живу в гуртожитку, але це за умови, що я працюю. Якщо завтра в амбулаторії для мене не буде місця, куди я піду? Мене виселять і віддадуть місце в гуртожитку новому фахівцеві. У мене 13 років стажу і куди я подінуся з сім'єю? На вулицю?» – обурилася місцева медсестра.

«А я скоро виходжу на пенсію. Що мені робити? Я тут намет біля гуртожитку поставлю», – підтримала її вчителька Алла Миколаївна.

«Нам з такою зарплатою ще і будуватися років 20», – підхопила її сусідка по гуртожитку.

Свої питання занепокоєні мешканці Визирки адресували чинному голові сільради Олександру Токменінову, кандидатам на главу ОТГ і депутатам.
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!