Публікації

СКАНДАЛЬНА СЕСІЯ: ЯКИМ СЕЛАМ ДОРОГА БІЛЬШ ПОТРІБНА – БАГАТИМ ЧИ БІДНИМ?

СКАНДАЛЬНА СЕСІЯ: ЯКИМ СЕЛАМ ДОРОГА БІЛЬШ  ПОТРІБНА – БАГАТИМ ЧИ БІДНИМ?

Чергова сесія Лиманської районної ради ознаменувалася гарячими суперечками. Об’єктом сперечань став перерозподіл 2,5 млн. грн на ремонт доріг. Депутат Віталій Кутателадзе вимагав, щоб кошти, які раніше виділили на дороги до Дмитрівки, Трояндового та Хутора Якова, перерозподілили на дорогу до Визирки. 

Долю 2,5 мільйонів гривень районні депутати вже вирішували на позаминулій сесії. Тоді їм запропонували спрямувати ці кошти на ремонт дороги від Новомиколаївської траси до Визирки. Але обранці вирішили, що дотаційним селам кошти більш потрібні і розділили їх між Дмитрівкою (500 тис. грн), Трояндовим (500 тис. грн) та Хутором Якова (1,5 млн. грн).

«Дорога до Визирки проїзна, її недавно ремонтували. А якщо ви поїдете в бік Дмитрівки, ви побачите, що там тільки одна дорога до села. Якщо її не зробити хоч трохи,  завтра там не проїде ані шкільний автобус, ані швидка», – розповів депутат від Дмитрівки Юрій Бобурчак, відзначивши, що минулого року 500 тис. грн вистачило, аби привести дорогу до проїзного стану.

Однак рішення про виділення коштів дотаційним селам не влаштувало депутата від Визирки Віталія Кутателадзе. На черговій сесії він висунув вимогу перерозподілити  гроші на дорогу до Визирки, аргументуючи це тим, що ці кошти були виділені Визирській ОТГ з державного бюджету.

Проте твердження Кутателадзе спростувала начальниця фінансового управління райдержадміністрації Ольга Задорожна. «Гроші з державного бюджету не виділялися, це був розподіл перевиконання дохідної частини районного бюджету за перший квартал поточного року», – пояснила чиновниця.

Емоційний виступ Віталія Кутателадзе не переконав депутатів, і під час голосування більшістю голосів його пропозиція була відхилена. Тож гроші таки підуть на дороги до Дмитрівки, Трояндового та Хутора Якова. Що ж стосується дороги до Визирки, то її доля буде вирішуватися в липні, коли буде розглядатися виконання дохідної частини районного бюджету.
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!