Публікації

СМЕРТЕЛЬНЕ ДТП ОБ`ЄДНАЛО ЛЮДЕЙ: ЖИТЕЛІ КОРСУНЦІВ ЗБИРАЮТЬ ПІДПИСИ ДЛЯ ВСТАНОВЛЕННЯ СВІТЛОФОРА

СМЕРТЕЛЬНЕ ДТП ОБ`ЄДНАЛО ЛЮДЕЙ: ЖИТЕЛІ КОРСУНЦІВ ЗБИРАЮТЬ ПІДПИСИ ДЛЯ ВСТАНОВЛЕННЯ СВІТЛОФОРА

У Корсунцях нещодавно сталася ДТП, яка сколихнула людей. Автомобіль збив людину на смерть. І це, кажуть місцеві жителі, уже не перша трагедія на цій ділянці дороги. Люди неодноразово зверталися до Красносільської сільради з вимогою встановити на небезпечній ділянці світлофор. Однак справа так і не рушила з мертвої точки. У сільраді відповідають, що не можуть самостійно зайнятися цим питанням, потрібна допомога профільних інстанцій.

Але терпець місцевих жителів після останньої трагедії увірвався, і, не дочекавшись допомоги сільради, люди вирішили діяти рішуче.

Депутатка Красносільської ОТГ Людмила Гарбузова запропонувала зібрати підписи для нової заяви, але цього разу звернення буде до Обласної служби автомобільних доріг, Одеської обласної адміністрації та Одеської обласної ради. Понад 150 людей підтримали таку ініціативу й підписалися в заяві.

«Уже за 2 години ми зібрали 167 підписів. Місцеві жителі, які втомилися від численних аварій, стояли в черзі, аби поставити свій підпис та нарешті припинити це свавілля», – розповіла місцева жителька Ірина Удалова, одна з ініціаторів збору підписів.

Крім світлофора, жителі також вимагають освітлити перехрестя, установити знаки переходу й намалювати «зебру».
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!