Публікації

SOS ІВАНОВЕ: НАЙБІЛЬШ СПЕКОТНИЙ МІСЯЦЬ ЛІТА ЖИТЕЛІ СЕЛА ПРОВОДЯТЬ БЕЗ ВОДИ

SOS ІВАНОВЕ: НАЙБІЛЬШ СПЕКОТНИЙ МІСЯЦЬ ЛІТА ЖИТЕЛІ СЕЛА ПРОВОДЯТЬ БЕЗ ВОДИ

Три вулиці в Івановому (а це половина села) вже другий місяць поспіль потерпають від відсутності води. За словами людей, така ситуація склалася після покращень: заміни старої водонапірної вежі на нову.

«Не розумію, невже не можна було зберегти стару вежу і поступово вводити в експлуатацію нову? До слова, ми й зі старою вежею не скаржилися на воду, навіщо її вирішили міняти, не зрозуміло», – дивується місцева жителька Євгенія.

Жителі села неодноразово зверталися до старости та й безпосередньо до керівництва Красносільської ОТГ. За словами активістів, Марина Архірій, заступниця голови ОТГ, порадила людям потерпіти ще місяць, пославшись на продовження ремонтних робіт. Щоправда, з часу встановлення вежі місцеві жителі жодного разу не бачили біля вежі бригаду робітників. У місцевому комунальному господарстві «Перспектива» теж просять почекати, а староста села Домнікія Сусленко просто взяла відпустку.

«Ремонтні роботи давно закінчені, робота прийнята, але ким, невідомо! Ось і питання: чому немає нормального доступу до води?» – обурюється місцева мешканка Тетяна.

«Зате у нас гарна нова вежа. А якщо серйозно, це вже ні в які ворота не лізе. Добре, якщо у когось є цистерна, але ж у багатьох її немає. Елементарно людям пити нічого! Говорили, мовляв, потерпіть тиждень, вежа набереться і всім буде добре, у всіх буде вода. Цікаво, скільки тижнів ще потрібно чекати?» – обурюється інша мешканка Іванового Юлія.

Місцеві жителі замислюються над питаннями: «Як виживають понад місяць без води люди, у яких немає колодязя у дворі? Як можна в середині літа залишити людей без води на місяць? Чому влада не організувала підвезення води, щоб можна було для готування набрати хоча б?».

Серед них побутує думка, що запуск вежі затягують не випадково.

«Ближче до виборів все запустять, і ви на радощах знову за них проголосуєте. Хіба ми всі не знаємо, як і для чого це зараз робиться, і чому буде до виборів героїчно завершено.  Коли ми з вами намучимося, легше буде приспати пильність такою радісною подією», – впевнена Галина.

30 липня зневірені жителі Іванового організували чергові збори, на яких вирішили написати звернення до депутата райради Сергія Удалова, зібрати підписи, і з цим документом йти до вищих інстанцій. Утім, і мирне зібрання не обійшлося без інцидентів.

«На збори прийшли люди, які сидять без води, щоб боротися за свої права, однак прийшли й провокатори, які намагалися зірвати нашу зустріч. Більш того, кілька людей зізналися, що перед зборами їх обдзвонювали й погрожували, намагалися змусити не приходити на зустріч. Люди бояться заявити про свої проблеми!» – розповіла активістка Євгенія.

Жителі Іванового зізнаються, що вже втомилися від обіцянок і будуть боротися за те, щоб їх почули та розв’язали цю проблему.


Галерея
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!