Публікації

СПРАВУ ПРО ПІДПАЛ СТЕРНІ БІЛЯ СЕЛА ПЕРЕМОЖНЕ ПЕРЕДАНО ПРАВООХОРОНЦЯМ.

СПРАВУ ПРО ПІДПАЛ СТЕРНІ БІЛЯ СЕЛА ПЕРЕМОЖНЕ ПЕРЕДАНО ПРАВООХОРОНЦЯМ.

             У суботу, 14 липня, жителі села Переможне задихалися від диму. Одразу в декількох місцях горіли поля. Дим було видно навіть в Доброславі.
             За словами очевидців, поле стерні підпалив батюшка з місцевої церкви, який обробляє ці поля.
             «З одного палаючого поля, вогонь поширився на сусідні два, і став підбиратися до дач», - поділилися місцеві жителі. Підпали відбуваються незважаючи на те, що рятувальники постійно попереджають про підвищену пожежну небезпеку і просять в жодному разі не підпалювати прибрані поля і траву на узбіччі. Для для цього горе-бізнесмена ніхто не указ.
             «Він уже другий рік палить поле біля села, в минулому році шматок посадки згорів. А зараз все село дихає цим димом, на вулиці дим стовпом», - розповідає мешканка села Наталія Леонтьєва.
             «Ось такий батюшка-бізнесмен! Йому плювати, що люди цим дихають, коли я подзвонив і запитав, хто дозволяє палити поля він просто відповів, що, напевно, ніхто», - додає її чоловік Олексій Леонтьєв.
              Місцеві жителі, як побачили дим, одразу викликали пожежників. Прибулі на місце рятувальники, ліквідували загоряння, не давши йому поширитися далі.
«14 липня після сигналу жителів села Переможне черговий наряд виїхав на гасіння стерні на полі біля населеного пункту. Пожежа була ліквідована. Причина загоряння встановлюється, матеріали передані в поліцію», - прокоментував подію Олег Радьо, начальник Лиманського районного сектора ДСНС в Одеській області.
             Чи зможуть вплинути правоохоронці на батюшку-бізнесмена, стане зрозуміло вже в наступному році, коли почнуться жнива.
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!