http://fontanka...

"> СТАДІОН ЗА МІЛЬЙОН ЄВРО: ІНТРИГА НАВКОЛО ФОНТАНСЬКОГО СТАДІОНУ - Лиманські факти http://fontanka...

" />
Публікації

СТАДІОН ЗА МІЛЬЙОН ЄВРО: ІНТРИГА НАВКОЛО ФОНТАНСЬКОГО СТАДІОНУ

СТАДІОН ЗА МІЛЬЙОН ЄВРО: ІНТРИГА НАВКОЛО ФОНТАНСЬКОГО СТАДІОНУ

Нещодавно в ЗМІ з'явилася інформація, що Фонтанська сільська рада планує побудувати новий стадіон на місці старого. На сайті http://fontanka.com.ua стверджують, що будівництво стадіону коштуватиме бюджету понад 32 млн грн, що еквівалентно 1 млн євро.

Щоб розібратися в ситуації, ми звернулися за коментарями до Фонтанської сільради.

«На початку року ми ухвалили програму розвитку фізкультури і спорту у Фонтанці на 2018 рік. За  цією програмою передбачений бюджет – 3 млн 244 тис. грн. У цю суму ми заклали 250 тис. грн на виготовлення проектно-кошторисної документації;  решта грошей: 1 млн –субвенція обласного бюджету, 2 млн – місцевий бюджет Фонтанки. Хочу підкреслити, що ці гроші передбачені в програмі, але ще не виділені і не освоєні, ще нічого не будується», – розповіла заступник голови Фонтанської сільської ради з правових питань Валентина Іокіщу.

Проект стадіону вже розроблений, зараз він проходить експертизу. Цього року будівельні роботи не почнуться в будь-якому разі.

«Сума в 30 мільйонів, про яку пишуть ЗМІ, була вказана розробником проекту. Наразі цей проект переданий на експертизу, і під час експертизи вартість об'єкта може змінитися. Якщо проект буде затверджено, питання про будівництво буде внесено на сесію і його розглянуть депутати. Суму для будівництва стадіону ще ніхто не затвердив. Крім того, сільрада може втілити не весь проект, а частину, або запросити розробку нового проекту, але про це говорити ще рано», – додає Валентина Іокіщу.

Ми уточнили, як буде використаний бюджет Програми фізкультури і спорту 2018 року, раз будівництво цього року не почнеться.

“ Три млн, які були заплановані на 2018 рік і не були освоєні в рамках програми, на останній сесії ми перерозподілили на водовідведення. У грудні на сесії ми будемо затверджувати бюджет на 2019 рік, у нього й будуть закладені гроші на будівництво стадіону», – пояснила Валентина Іокіщу.

Що ж, залишається дочекатися завершення експертизи й винесення проекту на сесію. Тільки після цього можна буде обговорювати суму, яку Фонтанська сільрада готова витратити на новий стадіон.
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!