Публікації

ТЕПЕР В ОДЕСАОБЛЕНЕРГО МОЖНА ПЕРЕДАТИ ПОКАЗАННЯ ЛІЧИЛЬНИКА БЕЗ УЧАСТІ ОПЕРАТОРА

ТЕПЕР В ОДЕСАОБЛЕНЕРГО МОЖНА ПЕРЕДАТИ ПОКАЗАННЯ ЛІЧИЛЬНИКА БЕЗ УЧАСТІ ОПЕРАТОРА

Одесаобленерго ввела послугу автоматичного прийому показань приладів обліку спожитої електроенергії.

Тепер клієнтам компанії не потрібно чекати на лінії зв'язку з оператором кол-центру. Повідомити показання електролічильника можна за допомогою IVR-меню, використовуючи функцію «Передача поточних показань електролічильника».

Технологія IVR (Interactive Voice Response – Інтерактивна голосова відповідь, ред.) економить час клієнтів. Щоб передати показання в автоматичному режимі потрібно зателефонувати до кол-центру компанії за багатоканальним телефоном +38 (095/068) 750-90-90, (048) 705-90-90, натиснути кнопку «1» IVR-меню і вибрати підпункт «2» – «передати показання в автоматичному режимі». Після чого за допомогою голосових підказок ввести особовий рахунок, шкалу лічильника і самі показання. Якщо один із кроків буде виконано неправильно, то показання не будуть прийняті. Це захищає клієнтів від помилок у нарахуванні.

«Послуга надання показань в автоматичному режимі з використанням технології IVR розрахована на клієнтів, які не вміють або не мають можливості користуватися інтернетом», – розповідає Анастасія Наугольнікова, керівниця департаменту з обслуговування клієнтів Одесаобленерго.

Крім можливості передати дані до кол-центру, компанія пропонує своїм клієнтам скористатися одним зі зручних дистанційних онлайн-сервісів:

• Особистий кабінет клієнта

• Мобільний додаток Line of Light

• Чат-боти Viber, Telegram, FB Messenger

• Розділ на сайті «Підтримка online» без реєстрації в Особистому кабінеті.

Для коректного розрахунку споживання електроенергії передавати показання необхідно в період з 29 числа поточного місяця до 3 числа наступного.

Зазначимо, що в липні 2020 року вперше за рік кількість дистанційних онлайн-звернень більше ніж удвічі перевершила кількість дзвінків до кол-центру, про що повідомляють у компанії.
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!