Публікації

ТРОЯНДІВСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ: ПРОДОВЖЕННЯ ІСТОРІЇ ІГОР ПИЛИПЧУК НЕ ХОЧЕ РОЗЛУЧАТИСЯ З ВЛАДОЮ

ТРОЯНДІВСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ: ПРОДОВЖЕННЯ ІСТОРІЇ ІГОР ПИЛИПЧУК НЕ ХОЧЕ РОЗЛУЧАТИСЯ З ВЛАДОЮ

У середині лютого депутати Трояндового на позачерговій сесії висловили недовіру голові сільради Ігорю Пилипчуку і достроково усунули його з посади. Що відбувалося в селі після революційної сесії і чи вляглися пристрасті в Трояндовому?

Як розповідають місцеві жителі, Ігор Пилипчук рішенням депутатів підкорятися не поспішав: не передавав печатку, службовий автомобіль і ключі від кабінету. Потім спробував зібрати на сходку жителів громади на свою підтримку. 20 лютого спроба не мала успіху: послухати виступ екс-голови прийшли 27 осіб, але менше ніж через півгодини нечисленні глядачі розійшлися. Заклик Ігоря Пилипчука воювати з депутатами жителі Трояндового не підтримали.

У неділю, 24 лютого, екс-голова повторив спробу заручитися підтримкою місцевих жителів. На 12.00 була призначена нова сходка села в Будинку культури. На зборах були присутні близько 50 осіб, із яких 39 жителів підписали «лист на підтримку колишнього голови, Ігоря Пилипчука». Утім, свідки стверджують, що люди підписували папір не читаючи, а багато хто був упевнений, що підписалися під звітом екс-голови села про роботу за 2018 рік. Присутні в усній формі висловили недовіру чинним депутатам. Але ніяких паперів і протоколу зборів Ігор Пилипчук у сільраду досі не надав.

6 березня в сільраді відбулася перша сесія після звільнення Ігоря Пилипчука. Вперше за довгий час засідання пройшло конструктивно й без скандалів. На сесії затвердили план роботи на 2019 рік, вирішили кілька земельних питань для наповнення бюджету. Крім цього, депутати звільнили заступника екс-голови Трояндівської сільради з юридичної частини Михайла Сатановського, який з дня зміщення Ігоря Пилипчука не з'являвся на робочому місці.

На 10 березня призначили нові збори. У програмі - звіт депутатів про виконану роботу. При цьому, за словами депутатів запрошення на збори вони не отримували. Врешті-решт на збори, які відбулися прямо на вулиці перед сільрадою, прийшло трохи більше 10 людей. Однак зустріч пройшла дуже бурхливо. Люди криком висловлювали свої претензії колишньому голові села, а Ігор Пилипчук голосно виправдовувався. Покричавши, люди розійшлися, так і не дійшовши компромісу.

Депутати Трояндового вважають, що на цих зборах Ігор Пилипчук збирає підписи, які зможе потім використовувати в суді як доказ підтримки від місцевого населення. А значить, історія Трояндівської революції ще не закінчилася.
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!