Публікації

У ДОБРОСЛАВІ ПОЧАЛИ БУДІВНИЦТВО СУЧАСНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ВБИРАЛЬНІ

У ДОБРОСЛАВІ ПОЧАЛИ БУДІВНИЦТВО СУЧАСНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ВБИРАЛЬНІ

Подейкують, що економічне здоров'я нації оцінюють за станом доріг, а рівень культури нації визначається станом громадських туалетів. Якщо на дороги кошти виділяють щороку й намагаються підтримувати їх у нормальному стані, то проблема з громадськими вбиральнями в Лиманському районі має тривалу історію.

Місцеві жителі неодноразово зверталися до очільників сільських та селищних рад із проханням зробити капітальний ремонт старих туалетів або побудувати нові. Роками ця проблема не мала розв’язання. Тож на автостанціях, у зонах відпочинку та на ринках дорослі й діти були змушені користуватися  спадщиною у вигляді брудних та занедбаних громадських вбиралень.

Цю наболілу ситуацію почали виправляти в Доброславі. Про будівництво нового та сучасного туалету в Парку Слави, на який так чекали місцеві жителі, повідомила на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» голова селищної ради Людмила Прокопечко. Крім того, вона зазначила, що в планах будівництво іншого громадського туалету, уже біля автостанції.
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!