Публікації

У ДОБРОСЛАВІ ПРОЙШОВ ГРАНДІОЗНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ВЕСЕЛКОВЕ РАНДЕВУ»

У ДОБРОСЛАВІ ПРОЙШОВ ГРАНДІОЗНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ВЕСЕЛКОВЕ РАНДЕВУ»

У Доброславі відгримів грандіозний фестиваль вуличного мистецтва «Веселкове рандеву», приурочений Дням Європи в Україні.

Дійство розпочалося з відкриття арт-об'єкта «Танець». Фігура дівчини, яка танцює сучасний танець ˗ брейк-данс, тепер прикрашає центральну вулицю Доброслава.

У рамках фестивалю офіційні делегації з Грузії, Болгарії, Туреччини та Лівії взяли участь у відкритті болгарського парку «Тракія».

«Парк створено на прохання нашої болгарської громади «Тракія», яка вже давно хотіла мати куточок своєї культури», ˗ розповіла голова Доброславської селищної ради Людмила Прокопечко. Центр парку прикрашає металева троянда з «болгарочкою», є тут різні елементи болгарської культури: віз, глечики і мініатюра болгарського кам'яного лісу. На всій території висаджено понад 600 кущів троянд.

Урочисте відкриття самого фестивалю відбулося під звуки оркестру національної гвардії. Під барабани й саксофони підтанцьовували і діти, і дорослі ˗ видовище просто фантастичне. Також на відкритті виступали творчі хореографічні колективи з усієї області.

«Просто неймовірний фестиваль, я такого в області ще не бачила. Краса, культура, колорит. Дивовижно й талановито виступали дитячі танцювальні колективи. Мені все дуже сподобалося, обов'язково приїду наступного року!», ˗ ділиться враженнями гостя фестивалю Оксана.


Галерея
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!