Публікації

У ДОБРОСЛАВІ ВІДКРИЛИ ТРИ ДИТЯЧІ МАЙДАНЧИКИ

У ДОБРОСЛАВІ  ВІДКРИЛИ ТРИ ДИТЯЧІ МАЙДАНЧИКИ

До Дня Незалежності України в Доброславі одночасно з'явилися три місця для відпочинку з дітьми. Про нові дитячі майданчики повідомила в соцмережах голова селищної ради Людмила Прокопечко. За її словами, два з них розташовані на території дитячого садка, а третій - на вулиці Промисловій.

"Щоб виховати справжнього патріота, необхідно, аби з перших років життя дитина відчувала себе щасливою й потрібною рідній країні. Саме з турботи про дітей починається виховання патріотизму, тому напередодні свята Незалежності кращі наші подарунки - дітям", - написала очільниця Доброслава.

Дбають про дітей і в Першотравневому. Там нещодавно відкрили спортивний майданчик. Мініфутбольне поле збудували в рамках державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України» за умов співфінансування з місцевих бюджетів.

Крім того, райдержадміністрація спільно з облдержадміністрацією мають на меті відкрити в Лиманському районі ще три багатофункціональні спортивні комплекси з мініфутбольними, волейбольно-баскетбольними полями й атлетичними майданчиками в Нових Білярах, Олександрівці та Фонтанці.


Галерея
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!