Публікації

У ДОБРОСЛАВІ ВІДКРИВСЯ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР МВС: ПЕРШІ ВРАЖЕНННЯ ВІДВІДУВАЧІВ

У ДОБРОСЛАВІ ВІДКРИВСЯ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР МВС: ПЕРШІ ВРАЖЕНННЯ ВІДВІДУВАЧІВ

Наприкінці лютого в Доброславі розпочав роботу третій у регіоні сервісний центр МВС нового зразка. Офіс обладнаний сучасним технологічним устаткуванням. Ремонт в установі було проведено за рахунок коштів районного бюджету. На відкритті було проанонсовано, що в сервісному центрі громадяни зможуть швидко та зручно отримати послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та заміни посвідчення водія, видачі довідок про несудимість тощо.

Однак уже за кілька днів після відкриття жителі Лиманського району почали надавати не дуже приємні відгуки про роботу центру. Люди пишуть, що зіштовхнулися з непрофесіоналізмом співробітників, відсутністю в центрі то електрики, то інтернету, жаліються на те, що в черзі довелося провести цілий день.

«Систему міняють, а от менталітет співробітників не змінюється. Треба готувати новий персонал, бо без цього новий центр – це просто ремонт і зміна назви», – діляться враженнями відвідувачі центру.

Тож зміни почалися, але керівникам центру ще є над чим працювати, і ми сподіваємося, що очільники дослухаються до думки людей.  

Адреса оновленого сервісного центру МВС: смт. Доброслав, вул. Промислова, 29. Телефон для довідок (04855) 40-002, (068) 31-78-454.

Графік роботи: з вівторка до п’ятниці з 9:00 до 18:00, у суботу з 9:00 до 16:45, без обідньої перерви. Неділя і понеділок – вихідні.
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!