Публікації

У «ДОРОГИ СМЕРТІ» З'ЯВИВСЯ ШАНС

У «ДОРОГИ СМЕРТІ» З'ЯВИВСЯ ШАНС

Про нанесення нової зручної розмітки при виїзді з Крижанівки та Лісків місцева сільрада нарешті домовилася зі Службою автомобільних доріг.  

21 липня представники Крижанівської сільради та  голова Лиманської РДА Василь Приймак зустрілися з начальником Служби автомобільних доріг в Одеській області Дмитром Рибалком та обговорили проблеми, пов'язані з дорожньою розміткою біля виїзду з Крижанівки та Лісків.

Нагадаємо,  що наприкінці травня на трасі Одеса-Южне працівники  САД нанесли подвійну смугу довжиною близько чотирьох кілометрів на відстані від Крижанівки та Лісків до ТРЦ «Рів'єра». Місцеві жителі вимушені їхати кілька зайвих кілометрів, щоб розвернутися в напрямку Одеси. Крім того, пасажирам громадського транспорту доводиться пішки долати кілометри до пішохідних переходів і світлофорів. Ці незручності призводять до численних порушень правил дорожнього руху. Тож понад 400 обурених жителів Крижанівки та Лісків підписалися під Зверненням Крижанівської сільради до САД в Одеській області, аби добитися нанесення більш безпечної та зручної дорожньої розміткі при виїзді із сіл.

Під час переговорів у САД в Одеській області вирішили піти назустріч представникам сільради й жителям приморських сіл.

«Домовилися вирішувати цю проблему спільними зусиллями: Крижанівська сільрада готова профінансувати проєкт внесення змін у дорожню розмітку, а роботи виконають представники САД. Зустрічі пройшли дуже результативно!”- прокоментувала маленьку перемогу очільниця Крижанівки Наталія Крупиця.


Галерея
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!