Публікації

У ЧОЛОВІКА, ЯКИЙ ПРИЇХАВ З США, ВИЯВИЛИ КОРОНАВІРУС, ВІН НА САМОІЗОЛЯЦІЇ У ФОНТАНЦІ, - ТРУХАНОВ

У ЧОЛОВІКА, ЯКИЙ ПРИЇХАВ З США, ВИЯВИЛИ КОРОНАВІРУС, ВІН НА САМОІЗОЛЯЦІЇ У ФОНТАНЦІ, - ТРУХАНОВ

Сьогодні, 25 березня, вранці місцева влада ще не мала підтвердження інформації про перший випадок захворювання на коронавірус в Одесі. Пізніше у ЗМІ з'явилася інформація, що шукають хворого чоловіка, який дав неправильну адресу і не самоізолювався.

Ближче до середини дня випадок зараження все-таки підтвердили.

"За даними Лабораторного центру МОЗ України ми маємо підтвердження підозри на коронавірусну інфекцію у мешканця Одеської області", - про це повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций на своїй сторінці у Facebook.

Ним виявився чоловік 1995 року народження, який нещодавно прибув із США. За словами очільника ОДА, при виявленні симптомів захворювання він звернувся до Одеської міської інфекційної лікарні. Там у нього взяли аналізи на грип, ГРВІ та COVID-19. Тести на грип та ГРВІ дали негативний результат. Далі, згідно з протоколом, тестовий матеріал хворого був направлений до референс-лабораторії у Києві, де сьогодні підтвердили наявність вірусу COVID-19.

За даними інфекційної лікарні міста Одеса, 14 березня пацієнт покинув відділення, підписавши документ про самоізоляцію. Цей документ є в наявності у лікарні та у правоохоронних органів.

"У заяві він наголошує на категоричному бажанні покинути лікарню та усвідомлює всі ризики порушення правил самоізоляції протягом 14 днів. Всю відповідальність за наслідки пацієнт взяв на себе та пішов самовільно", - повідомив Максим Куций.

Після цього на засіданні одеської міської комісії ТЕБ та НС очільник Одеси Геннадій Труханов повідомив, що на даний момент хворий знаходиться на самоізоляції у Фонтанці. Як пояснив Труханов, чоловік прибув до України рейсом "Нью-Йорк- Відень- Київ", а потім на машині приїхав до Фонтанки.

Утім, у поліції Лиманського району цю інформацію не підтвердили, зазначивши, що чоловік прописаний у Фонтанці, але фактично проживає в Одесі. Наразі встановлюється, з ким він контактував після того, як повернувся до України.

Зазначимо, що станом на сьогоднішній ранок по всій Україні зафіксовано 113 випадків інфікування коронавірусом.

У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!