Публікації

У КІННОМУ ЖИТЕЛІ САМІ ПРИБИРАЮТЬ СТИХІЙНЕ СМІТТЄЗВАЛИЩЕ

У КІННОМУ ЖИТЕЛІ САМІ ПРИБИРАЮТЬ СТИХІЙНЕ СМІТТЄЗВАЛИЩЕ

9 листопада жителі села Кінне за ініціативи депутата Визирської ОТГ Олександра Коритова провели осінній суботник. У балці біля ставка, що на околиці села, за кілька років утворилося стихійне сміттєзвалище, бо туди звозили різні відходи.

«Розмов  про те, що в балці потрібно навести порядок, було багато, а справ, як зазвичай,  мало. Ураховуючи, що саме  зараз  час для висадки саджанців, я запропонував там  прибрати й посадити дерева», – розповідає Олександр Коритов.

Людей запрошували на суботник по «сарафанному радіо», і жителі не лишилися осторонь.

 «Прийшли 13 осіб, але прийшли - кращі. Мабуть, втомилися жити в нелюдських умовах.  Коли самі про себе стали дбати й, головне, думати, що ми  самі можемо змінювати світ, то справа відразу зрушила з мертвої точки», – розповідає депутат.

Під час суботника жителі зібрали близько 10 мішків сміття, яке відвезли на офіційні сміттєзвалища. До речі, опале листя вивезли окремо. Також Олександр винайняв трактор у Доброславі, за допомогою якого зрізали скам'янілі горби, засипали землею ями, спланували територію, трохи розрівняли, висадили кущі та дерева. А вже навесні жителі планують знову прибрати та створити зону відпочинку – поставити альтанки та лавочки.


Галерея
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!