Публікації

У КРИЖАНІВЦІ ВИДІЛИЛИ 100 ТИС ГРН НА ТЕСТ-СИСТЕМИ ТА МАСКИ

У КРИЖАНІВЦІ ВИДІЛИЛИ 100 ТИС ГРН НА ТЕСТ-СИСТЕМИ ТА МАСКИ

На сьогоднішній сесії Крижанівської сільради місцеві депутати ухвалили рішення, відповідно до якого Крижанівська амбулаторія отримає субвенцію у 100 тис. грн на придбання тест-систем на виявлення антитіл до коронавірусу, захисні костюми, окуляри, маски, бахіли печатки тощо. Також вирішили виділити 50 тис. грн Лиманській центральній районній лікарні для придбання медичних та профілактичних засобів у боротьбі з коронавірусною інфекцією.

Крім того, субвенцію розміром 100 тис. грн отримає військова частина А-2800 у Вапнярці для закупки будівельних матеріалів та ремонту даху будівлі, яка постраждала внаслідок стихії 24 лютого.

В Крижанівській сільраді скасовані особисті зустрічі з відвідувачами. Центр надання адміністративних послуг працюватиме з понеділка по п’ятницю з 9:00 по 15:00 із двома технічними перервами з 10:00 по 11:00 та з 13:00 по 14:00, під час яких будуть провітрювати приміщення та проводити прибирання та дезінфекцію приміщення. До того ж, у приміщенні ЦНАПу можуть одночасно перебувати максимум 10 людей і обов’язково у медичних масках.

Депутати отримали доручення приділити особливу увагу найбільш вразливій до інфікування частині населення – особам похилого віку, які живуть самі, і посприяти їх забезпеченню необхідними медикаментами та продуктами.
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!