Публікації

У ЛИМАНСЬКІЙ РДА РОЗГЛЯДАЮТЬ ВАРІАНТИ БУДІВНИЦТВА МАЙБУТНЬОЇ ДОРОГИ В ОБХІД МІСТА ОДЕСИ

У ЛИМАНСЬКІЙ РДА РОЗГЛЯДАЮТЬ ВАРІАНТИ БУДІВНИЦТВА МАЙБУТНЬОЇ ДОРОГИ В ОБХІД МІСТА ОДЕСИ

Необхідність будівництва нової дороги в обхід Одеси через Лиманський район назрівала протягом декількох років, і це питання зараз взяли активно розглядати. У Лиманській райдержадміністрації вже пройшли дві робочі наради, на яких проводилися попередні обговорення проєкту. 

Будівництво нової автомобільної дороги Одеса – Южне з під’їздами (обхід м. Одеси) стало актуальним, оскільки наявна автомобільна дорога не відповідає за своїми параметрами інтенсивності руху автотранспорту, який виник за останні роки. Також потрібно повністю вивести транзитний великовантажний транспорт за межі Одеси. Це значно покращить безпеку дорожнього руху та екологічну ситуацію в місті.

За попереднім планом, нульова точка нової дороги загального користування державного значення  Одеса – Южне  починатиметься від прилягання об’їзної автомобільної дороги Одеси на село Корсунці в обхід міста.

Траса проходитиме через території Красносільської ОТГ та Олександрівської сільської ради. Орієнтовна протяжність траси  8-9 км. Будівництво нової дороги дасть змогу покращити безпеку дорожнього руху та розвантажити нинішню транспортну розв’язку.

Усі запропоновані варіанти будуть розглядатися профільними організаціями, органами місцевого самоврядування, Одеською облдержадміністрацією, Державною екологічною інспекцією та Державним екологічним інститутом.

«Будівництво нової дороги в обхід селища Котовського є складовою державного інвестиційного проєкту «Розбудова міжнародної автомобільної дороги загального користування державного значення М-14 «Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м. Таганрог)» та фінансуватиметься за кошти МФО (міжнародні фінансові організації)», – зазначили у Службі автомобільних доріг в Одеській області.
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!