Публікації

У ЛИМАНСЬКОМ РАЙОНІ ШКОЛИ ЗАПРАЦЮЮТЬ З ПОНЕДІЛКА

У ЛИМАНСЬКОМ РАЙОНІ ШКОЛИ ЗАПРАЦЮЮТЬ З ПОНЕДІЛКА

Канікули продовжувати не будуть, в цьому немає необхідності. Всі школи Лиманського району запрацюють з понеділка в звичайному режимі. Про це Лиманським Фактам розповаіла очільниця відділу освіти молоді та спорту Лиманського району Валентина Харламабова.

«Немає необхідності продовжувати канікули. З понеділка починаємо роботу, будемо моніторити ситуацію по захворюваності. Якщо знадобиться будемо орієнтуватися по ситуації і приймати рішення», - розповіла Валентина Харламбова.  

Нагадаємо, в Одесі з метою попередження поширення вірусу кору, грипу і ГРВІ, департамент освіти і науки Одеської міської ради рекомендував керівникам навчальних закладів продовжити зимові канікули до 18 січня 2019 року включно.

Завдяки тому, що діти зараз перебувають на канікулах, медики констатують зниження кількості захворювань на вірусні інфекції, грип та стабілізацію по кору. Але для того, щоб попередити можливий спалах, оскільки організм дітей взимку ослаблений, департамент охорони здоров'я рекомендує ще на тиждень продовжити канікули, - розповіла директор Департаменту освіти і науки Одеської міської Ради Олена Буйневіч.

За перших 10 днів 2019 роки до нас надійшло 50 чоловік з діагнозом кір, переважають серед них дорослі. Діти відправляються в інші дитячі стаціонари, так як усіх Одеська інфекційна лікарня прийняти не зможе, - розповіла головний лікар міської клінічної інфекційної лікарні Світлана Лаврюкова.

Вона також зазначила, що захворюваність серед дітей впала в зв'язку з зимовими канікулами.
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!