Публікації

У ЛИМАНСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДКРИЛИ ДИТЯЧІ БУДИНКИ СІМЕЙНОГО ТИПУ

У ЛИМАНСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДКРИЛИ ДИТЯЧІ БУДИНКИ СІМЕЙНОГО ТИПУ

У селі Фонтанка з’явилися три будинки для дітей, які залишилися без батьківського піклування. Тепер опікуватися сиротами будуть батьки-вихователі, і проживатимуть вони в нових будинках. Кожен двоповерховий будинок розрахований на сім'ю з 12-ма дітьми. Загалом прихисток отримають 36 дітей.

Сучасне житло для дітей-сиріт спільними зусиллями побудували Німецький благодійний фонд і християнська місія милосердя «Благодать». У планах останньої – будівництво ще трьох подібних закладів у Фонтанці.

 «Я хочу, щоб ці будинки стали місцем, де знайдуть сімейне щастя знедолені діти. Вони будуть рости в любові в сімейному колі, де бачитимуть приклад сімейних цінностей для створення власних родин у майбутньому. Реформа деінституціалізації, що зараз триває, якраз і передбачає вивід дітей з інтернатних закладів та переведення їх на сімейні форми виховання. Тому цей подарунок від місії є значним ресурсом для району щодо розвитку сімейних форм виховання», – підкреслив голова райдержадміністрації Василь Приймак.

Також очільник району зазначив, що, крім турботи про неповнолітніх дітей, Лиманська РДА розв’язує й квартирні питання повнолітніх сиріт. За два останні роки власне житло за бюджетні кошти отримали близько 30 осіб, які виросли без батьківської опіки.


Галерея
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!