Публікації

У ЛИМАНСЬКОМУ РАЙОНІ ЗА ОСТАННІ 2 РОКИ ПРИДБАЛИ ЖИТЛО ДЛЯ 30 ДІТЕЙ-СИРІТ

У ЛИМАНСЬКОМУ РАЙОНІ ЗА ОСТАННІ 2 РОКИ ПРИДБАЛИ ЖИТЛО ДЛЯ 30 ДІТЕЙ-СИРІТ

«2018 року за районні гроші придбали житло для 5 дітей-сиріт, ще для 5 купили житло за рахунок державної субвенції, крім того, одне житло було передано з балансу Курісовської сільради. Таким чином, минулого року житло отримали 11 дітей району», – розповіла Наталія Утюпіна, керівник Лиманської районної служби у справах дітей.

За 2017 рік було забезпечено житлом 12 дітей за рахунок районного бюджету та бюджету сільських рад, 6 дітей – за рахунок держбюджету, 1 квартира у Фонтанській сільраді була переведена з балансу сільради. Усього житло отримали 19 дітей.

«Перед тим, як готувати районну програму, наша служба направляє в усі сільські ради запит. Зрозуміло, що квартирна черга велика, близько 100 осіб. Але частина дітей проживає в опікунських сім'ях, хтось навчається в ПТУ і живе в гуртожитку. А є й такі, кого житлом необхідно забезпечити  терміново. Ми отримали відповідь із 6 сільрад, які планують забезпечити  цього року житлом дітей зі своїх сіл: 5 сільрад – по одній особі, Доброславська – двох, усього – 7 осіб», – розповідає Наталя Утюпіна.

Ці 7 осіб внесені до районної програми. Загальний обсяг фінансових ресурсів, які затвердили для реалізації програми, – 1 млн. 300 тис. грн (Курісівська с/р – 200 тис. грн.;  Новобілярська с/р – 100 тис. грн.; Сичавська с/р – 200 тис. грн.; Кремидівська с/р – 200 тис. грн.; Новомиколаївська с/р – 200 тис. грн.; Доброславська с/р – 400 тис. грн.)

«Ця сума, звичайно, буде збільшуватися і переглядатися на сесіях, бо на 7 осіб 1 млн. 300 тис. грн. – сума недостатня. Крім того, програма складена без урахування грошей сільських рад, але вони теж будуть виділяти гроші зі своїх бюджетів, як це було і в минулому році», – доповнює Наталя Утюпіна.




У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!