Публікації

У ЛІСКАХ ТРИ ВУЛИЦІ ПРИЄДНАЛИ ДО АЛЬТЕРНАТИВНОГО ВОДОГОНУ

У ЛІСКАХ ТРИ ВУЛИЦІ ПРИЄДНАЛИ ДО АЛЬТЕРНАТИВНОГО ВОДОГОНУ

19 грудня в селі Ліски із кранів у будинках по вулиці Шкільній потекла вода з нового власного водогону. Також тимчасово до нього приєднали водопровід по вулицях Південна й Зелена.

Потреба у власному водозабезпеченні в Лісках була зумовлена тривалим конфліктом з «Інфоксводоконалом» та постійним відключенням води в одному з мікрорайонів. За інформацією газети «Лиманські факти», колективне відключення води «Інфоксводоканал» пояснював тим, що в цієї групи будинків накопичився борг понад  100 тис. грн, а на всі ці будинки працює один загальний лічильник.

«Жителі Лісків неодноразово зверталися до «Інфоксводканалу» з проханнями вирішити проблему «загальних» боргів. Реакції не було», – прокоментувала ситуацію голова Крижанівської сільради Наталія Крупиця.

Виявилося, що засади конфлікту виникли ще на початку 2000-х років, коли люди тільки почали заселяти нові ділянки й під'єдналися до водопроводу, побудованого приватним власником, який заробляв на цьому гроші. Саме на цей приватний водопровід і був установлений загальний лічильник «Інфоксу», хоча підприємство мало забезпечити «офіційне» водопостачання.

Влітку 2019 року до вирішення проблеми з водою долучилася Крижанівська сільрада, яка ініціювала побудову альтернативного водоводу.

«”Ліві” врізки, “ліві” лічильники, хтось платить, хтось не платить, постійні борги й відключення води  – така ситуація стала нестерпною. Тож сільська рада за бюджетні кошти проклала водогін, який наразі знаходиться в комунальній власності. У бюджеті на 2020 рік ми передбачили кошти на будівництво водоводу безпосередньо по вулицях Південна і Зелена. ”Лівих” врізок і боржників уже точно не буде», – розповіла Наталія Крупиця.


Галерея
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!