Публікації

В ЧОРНОМОРСЬКОМУ ОБРАЛИ МІНІ-МІС ТА МІНІ-МІСТЕРА 2019

В ЧОРНОМОРСЬКОМУ ОБРАЛИ МІНІ-МІС ТА МІНІ-МІСТЕРА 2019

На вихідних в селищі Чорноморське відбулося неймовірне свято краси та таланту  «Міні-міс та міні-містер Чорноморського 2019». Приємною несподіванкою для редакції газети «Лиманські Факти» стало те, що нас запросили відвідати цей конкурс в якості членів журі – це дуже приємний досвід.

Ще перед початком конкурсу в залі панував приємний гул. Глядачі бурхливо обговорювали своїх фаворитів, журі хвилювалися, адже оцінювати дітей так складно, учасники проводили останні приготування. В атмосфері вирували нотки хвилювання та чарівності моменту.

Перше, що ми зробили в журі – це оцінили фотогазети, які дітлахи зробили своїми руками. Вони були настільки різнобарвними та гарними, що обрати найкращу було майже неможливо.

Конкурсна програма була неймовірно насиченою: співи, танці, розваги, жарти та безліч посмішок і позитивної енергії. Це все створило таку затишну обстановку, що хвилювання відійшло на другий план і залишилося лише насолоджуватися конкурсом.

Учасниками заходу були хлопчики та дівчатка від 5 до 11 років. Всі вони вихованці місцевої музикальної школи та будинку культури. Тому на конкурсі талантів сумувати не довелося. Діти розкрили свої прекрасні вміння, а глядачі та журі зачарованим поглядом спостерігали за діями на сцені.

Родзинкою конкурсу став фінальний вихід конкурсантів в нарядах принців та принцес. Діти мали по справжньому королівський вигляд і продемонстрували свої манери та вміння вести себе на публіці.

Всі діти так старанно готувалися до конкурсу, що кожен з них гідний звання найкращого. Тому кожен учасник був відзначений спеціальним титулом, юні принцеси отримали свої корони, а юні принци брошки переможців.

Головною принцесою конкурсу «Міні-міс та міні-містер Чорноморського 2019» стала Бистрих Ірина, крім корони дівчинка отримала приз глядацьких симпатій, а титул принца отримав Стас Сороков.

Звичайно не обійшлося і без приємних заохочень. Окрім похвальних дипломів та квітів діти отримали купу подарунків, величезний торт та найголовніший приз – щорічний мотопарад.  Байкери урочисто провезли учасників конкурсу, і всіх бажаючих по вулицям Чорноморського.

Після закінчення конкурсу овації  публіки не стихали, всі з захопленням та гордістю  дивилися на маленьких принців та принцес.

Редакції Лиманських фактів було дуже приємно, що ми теж отримали можливість привітати подарунками всіх учасників конкурсу. Діти, ви всі незабутні!


Галерея
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!