Публікації

В ГУЧНІЙ ІСТОРІЇ З ДОРОГОЮ НА С. ШЕВЧЕНКОВЕ-КУТ З'ЯВИЛИСЯ НОВІ ПОДРОБИЦІ

В ГУЧНІЙ ІСТОРІЇ З ДОРОГОЮ НА С. ШЕВЧЕНКОВЕ-КУТ З'ЯВИЛИСЯ НОВІ ПОДРОБИЦІ

Минулого четверга в мережі з'явилося відео, яке блискавично стало поширюватися по паблікам Лиманського району, а потім вирвалось за межі району і області. Місцевий житель села Шевченкове-Кут зняв на відео шкільний автобус з учнями, який насилу пробирається по калюжах і розмокшій грунтовій дорозі, буквально застряє в непролазному болоті.

«Хочеться показати, як шкільний автобус Доброславского НВК везе наших дітей. Це дорога, про яку ми говоримо вже більше року. Сьогодні вранці автобус 20 хвилин буксував у болоті. І цей шлях він проробляє 2 рази на день! А в цьому автобусі наші діти! Їхнє життя взагалі чогось варте?! Хто нам може допомогти в цій ситуації? У березні 2017 року нам обіцяли, що дорога буде зроблена ...

Я сьогодні дзвонила в адміністрацію і мені ніхто не зміг нічого конкретного сказати. Слів немає! А завтра батьки просто не пустять своїх дітей в школу », - обурюється автор відео.

У четвер вдень відео оприлюднили в мережі, а в суботу на сторінці райдержадміністрації вже з'явилося повідомлення про те, що дорогу ремонтуватимуть.

«Сьогодні почалися роботи по приведенню дороги Р55 – Шевченкове-Кут до проїзного стану. У повідомленні не говориться про укладання асфальту. Йдеться про роботи по приведенню розбитих ділянок дороги до проїзного стану, щоб по ній міг безпечно рухатися транспорт. Сьогодні дорогу спланували і засипали глибокі ями асфальтовою стружкою », - повідомляють в РДА.

Місцеві жителі скептично поставилися до експрес-ремонту.

«Грейдер нічого не зміг зробити, там лід товщиною сантиметрів 10. А там де засипали, теж підмерзло, якщо калюжа була 2 на 2 метри, то замерзла і стала в два рази менше. Пригнали 2 машини з перебитим асфальтом, в калюжу потрапило звичайно, але це тимчасово», - розповідає Ігор, місцевий житель.

«Частково підлатали, але це тимчасово, там болото. Дорогу засипали б/у асфальтом, це дуже дрібна фракція. Якщо робити щоб якось трималося вони повинні були щебнем засипати це було б більш надійно, а те що зараз хлопці зробили все піде через пару тижнів коту під хвіст, все потоне в болоті, це особисто моя думка», - міркує інший місцевий житель.

Чому на катастрофічний стан дороги не звертали увагу раніше, хто і коли повинен був почати її ремонт Лиманські Факти дізналися в райдержадміністрації.

«Було колективне звернення в РДА жителів села Шевченкове-Кут рівно рік тому. Тоді дорогу спланували і засипали ями. З того періоду там ще пару раз працював грейдер. В суботу знову спланували і засипали найскладнішу ділянку, щоб міг проїхати автобус. Коли дозволять погодні умови, роботи продовжаться », - розповіли в райдержадміністрації.
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!