Публікації

ЖИТЕЛІ ЧОТИРЬОХ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПІД ЗАГРОЗОЮ ЗАРАЖЕННЯ КОРОНАВІРУСОМ, СЕРЕД НИХ І ЮЖНЕ

ЖИТЕЛІ ЧОТИРЬОХ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПІД ЗАГРОЗОЮ ЗАРАЖЕННЯ КОРОНАВІРУСОМ, СЕРЕД НИХ І ЮЖНЕ

Про можливе інфікування коронавірусом мінімум вісьмох жителів Одеси та області стало відомо з листа ГУНП в Дніпропетровській області від 24 березня.

Виявилося, що на борту літака рейсом "Париж - Амстердам - Бориспіль", який повернувся до України 14 березня, перебували двоє уже інфікованих жителів Дніпра. Через два дні після повернення вони звернулися до лікарні зі скаргами на погіршення стану здоров'я. Результат тестування на COVID-19 виявився позитивним.

Разом з ними в літаку перебував один житель Южного, два жителя області з міста Ізмаїл й селища Сергіївка та п'ятеро одеситів, зареєстрованих за такими адресами: вулиця Академіка Заболотного, Вознесенський провулок, проїзд Бузковий, вулиця Черняховського та Дніпропетровська дорога.

У зв'язку з цим обласне управління Нацполіції має провести в Одеському регіоні превентивні заходи у пошуках людей, які знаходилися на борту цього літака. Зокрема перевірити усіх пасажирів за місцем проживання і з'ясувати, чи перебувають вони на карантині вдома, або знаходяться у лікарні. А за потреби - повідомити медичні установи, обласне управління ДСНС та органи державної влади, які мають вжити відповідних заходів.Галерея
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!