Публікації

В ЮЖНОМУ ЗАКРИВАЮТЬ ВСЕ ОКРІМ ПРОДУКТОВИХ І ГОСПОДАРСЬКИХ МАГАЗИНІВ ТА АПТЕК

В ЮЖНОМУ ЗАКРИВАЮТЬ ВСЕ ОКРІМ ПРОДУКТОВИХ І ГОСПОДАРСЬКИХ МАГАЗИНІВ ТА АПТЕК

З вівторка, 17 березня, у Южному мають бути закриті всі заклади, в яких присутні понад 10 осіб. Таке рішення напередодні ухвалила комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.  

Окрім шкіл і дитячих садів, які припинили свою діяльність ще з минулого тижня, у Южному не працюватимуть кінотеатри, музеї, галереї, бібліотеки, міський палац культури «ДРУЖБА», дитячі  розважальні центри, клуби, майданчики, у тому числі спортивні та фітнес-клуби, тренажерні зали, басейни, стадіони, торгово-розважальні центри, ресторани та заклади громадського харчування, в тому числі – у готелях. Під дію обмеження такою потрапляють усі магазини, за винятком аптек, магазинів з продуктами та господарськими товарами. Робота інших установ залежить від рішень їхнього керівництва та під їхню особисту відповідальність за своїх працівників.

Чиновники виконавчого комітету Южненської міської ради (ЮМР) отримали доручення обмежити особисті зустрічі з громадянами, перевівши спілкування у телефонний режим.

На сьогоднішній сесія міської ради депутати планують  виділити кошти на покупку засобів дезінфекції та засобів індивідуального захисту для Южненської  міської лікарні, а також для придбання тест-систем та іншого медичного обладнання.

За інформацією місцевих медиків, Южненська міська лікарня готова приймати хворих на коронавірус. Якщо тих, хто заразився, буде менше, ніж п’ять осіб, їх направлять до інфекційного відділення у Доброславі. Якщо хворих буде понад п’ять, їх госпіталізують на місці. У такому випадку на карантин до медустанови потраплять і ті, хто контактував з хворими, а лікарня стане резервацією, куди буде закритий вхід і вихід не тільки хворим, але і медичному персоналу. За словами медиків, в Южненській лікарні наразі є три апарати вентиляції легенів.

Крім цього у місті сьогодні запрацювала цілодобова гаряча лінія за номером (04842) 3-30-00.


Галерея
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!