Публікації

ВЧИТЕЛЬКА З КРИЖАНІВСЬКОЇ ШКОЛИ ПОКАЗАЛА ПРИКЛАД ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

ВЧИТЕЛЬКА З КРИЖАНІВСЬКОЇ ШКОЛИ ПОКАЗАЛА ПРИКЛАД ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

У зв’язку з карантинними заходами, які будуть тривати до 3 квітня, у навчальних закладах почалося дистанційне навчання. Утім, як саме воно проходить, і чи проходить взагалі, ніхто не знає.

Учителька з Крижанівської школи показала, що в їхній школі навчання проходить за планом і учні отримують знання дистанційно з першого дня карантину.

На своїй сторінці у Фейсбук Тетяна Труфан опублікувала декілька фото та відео, де видно, що учні розбирають нову тему з предмета «Українська мова». Вона скористалася програмою для проведення відеоконференцій – Zoom, яка є у вільному доступі.

Тетяна Труфан зазначила, що до уроку за бажанням мають змогу приєднатися навіть батьки. Деякі з них скористалися цією можливістю, й лишилися у захваті від занять, та були безмежно вдячні вчительці початкових класів.

«Дякую величезне. Все сподобалося, зручно, доступно і зрозуміло. Ви у нас молодець! А діти щасливі, що побачили вас і один одного!», – ділиться враженнями мама Юлія.

«Тетяна Анатоліївна у нас велика молодчина! Дуже дякую. Було чудове, ефективне, продумане заняття. Ангеліні дуже сподобалося і мені теж», – сказала мама Анастасія.

https://www.facebook.com/100008601618543/videos/2324010937895604/


Галерея
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!