Публікації

ВЕСНЯНІ ПЕРЕМОГИ ЛИМАНЩИНИ

У Лиманському районі початок весни відзначили цілою низкою перемог. «Лиманські факти» зробили дайджест досягнень наших спортсменів та творчих колективів.

«МЕЛОДАЙН» СТАВ ПЕРЕМОЖЦЕМ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ

Вихованці вокальної студії естрадної пісні «Мелодайн» із Першотравневого перемогли у Всеукраїнському фестивалі «Зірка країни», який відбувся в Києві. Лауреатами 1 та 3 ступенів стала середня група вокальної студії, а лауреатами 2 ступеня – молодша група.

«Наші маленькі зірочки – великі молодці! Вони продемонстрували надзвичайну вокальну майстерність. Щиро дякую батькам за підтримку, без них ми б нічого не досягли. На нас чекає ще багато подорожей та праці, тому тільки повний вперед», – прокоментувала перемогу керівниця студії Ксенія Ковальчук.

УЧНІ ДВОХ ШКІЛ ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ КОНКУРСУ «ПРОФЕСІЯ МОЄЇ ГРОМАДИ»

В обласному конкурсі "Професія моєї громади" змагалися переможці районного етапу. Учні мали презентувати відеоролик про професію, яка їх найбільше цікавить або характерна для їхнього населеного пункту. Усі роботи опублікували на фейсбук-сторінці Одеського обласного центру зайнятості, де за кількістю вподобань під публікаціями й визначили переможця.

Діти з нашого району стали срібними призерами. Друге місце розділили учениця 10-А класу Фонтанського НВК Катерина Клименко з роботою «Шкіпер» та учні 9-10 класів Першотравневого НВК Валентин Бурлака, Денис Козлов та Андрій Негалчук з відеороликом «Професія журналіст».

КРАСНОСІЛЬСЬКИЙ КОЛЕКТИВ СТАВ ЧЕМПІОНОМ МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ

На сцені Міжнародного фестивалю творчих досягнень «Чайка», який проводили  в Одесі, змагалися 11 колективів із різних куточків Одещини, Херсона, Кривого Рогу та Харкова. Участь брали й команди із Молдови.

Серед 95 номерів художньої самодіяльності танцювальні композиції зразкового хореографічного колективу «Юність» із Красносілки вибороли перше та друге місце.

«Вдалий початок фестивального року. Бажаємо нашим дітям подальших успіхів і перемог. Найкращі, найпрацьовитіші, найяскравіші! Пишаємося вами і бажаємо натхнення, нових цікавих виступів та яскравих перемог», – привітали переможців односельці.

ТРІУМФ КРИЖАНІВСЬКИХ ФУТБОЛІСТІВ У ЧОРНОМОРСЬКУ

Поки старші команди готуються до прийдешніх турнірів, молодша команда 7- та 8-річних футболістів «FA Brazil» уже почала свою боротьбу у весняному змаганні в місті Чорноморськ. Перший же турнір ознаменувався перемогою юних крижанівців над місцевою командою. Вирішальний гол у ворота суперника забив Руслан Цмок.

ТХЕКВОНДИСТИ З НОВОЇ ДОФІНІВКИ ЗАВОЮВАЛИ ДЕВ’ЯТЬ МЕДАЛЕЙ ОБЛАСНОГО ЧЕМПІОНАТУ

В Одесі пройшов відкритий чемпіонат Одеської області із тхеквондо, на якому команда «Цунамі» з Нової Дофінівки зібрала врожай із дев’яти медалей –  дві золоті, чотири срібні та три бронзові.

Золото своїй команді принесли Анастасія Морозова серед юніорів у категорії 55 кг та Елеонора Тищенко серед юнаків у категорії 40 кг. Срібні медалі серед юнаків отримали Микола Чуприна (категорія 44 кг), Дарина Сітка (категорія 33 кг), Ельвіра Кравцова (категорія 27 кг), а серед молодших юнаків – Леонід Щенявський  (категорія 41 кг). Медалі з бронзи завоювали Ростислав Крилов серед кадетів (категорія 41 кг), Олександр Криворучко серед молодших юнаків (категорія 41 кг) та Микита Сидорчук серед  юнаків (категорія 30 кг).

«Попереду ще багато перемог. Наші діти – наша гордість! Вітаємо! Дякуємо організаторам за чемпіонат і можливість піднятися ще на одну сходинку. Окрема подяка батькам за позитивний настрій», – написав на своїй сторінці тренер команди Георгій Мадзгарашвілі.