Публікації

ВІД ЗВИЧАЙНОГО ХОБІ ДО УЛЮБЛЕНОЇ РОБОТИ: ЖИТЕЛЬКА ФОНТАНКИ МАЛЮНКАМИ НА ДЕРЕВАХ ПРИКРАШАЄ ПАРК У ЛІСКАХ

ВІД ЗВИЧАЙНОГО ХОБІ ДО УЛЮБЛЕНОЇ РОБОТИ: ЖИТЕЛЬКА ФОНТАНКИ МАЛЮНКАМИ НА ДЕРЕВАХ ПРИКРАШАЄ ПАРК У ЛІСКАХ

Жителька села Фонтанка Ольга Солдатова прикрашає своїми малюнками дерева в парку поблизу села Ліски. Художниця створює справжню казку для місцевої дітвори в цей непростий для всіх час. 

Дар до малювання Ольга Солдатова відкрила в собі ще в дитинстві, що спонукало її закінчити дитячу художню школу. Однак після цього її шляхи дівчини з мистецтвом розійшлися, і після навчання на факультеті романо-германської філології  Ольга 12 років пропрацювала у звичайній IT-компанії.

«Малювання було лише як хобі, а от після народження дітей з'явилося більше часу на творчість. Після переїзду до “Чорноморської Рів`єри” ми часто з дітьми гуляли в парку навпроти будинку. Під час кожної прогулянки ми разом шукали білочок, фазанів та інших птахів і тварин, які там мешкають. Мені прийшла ідея:  а чому б це не намалювати їх у дуплах дерев та поєднати приємне з корисним – прогулянку з малюванням», – ділиться спогадами мисткиня.

Спершу Ольга намалювала білку, сову та дятла, і виклала ці малюнки на свою сторінку в соціальній мережі. Вона навіть не очікувала отримати так багато гарних відгуків.

«Перших звірят я намалювала два роки тому. Було дуже багато приємних коментарів, які спонукали мене продовжити цю справу й надалі. Тепер моя колекція складається з 11 малюнків найрізноманітніших тваринок. Можна сказати, що в мене є персональна виставка “картин” просто неба», – сміється Ольга.

Усі тваринки намальовані на зрізі дерев або в дуплах. Малюнки виконані в натуральну величину зображуваних тварин та мають дуже реалістичний вигляд. Коли помічаєш малюнки, складається враження, що то справжній звір або птах. Із кожною твариною пов'язана якась історія, казка, яку можна розповідати дітям.

«Коли малюнків стало більше, я вирішила намалювати карту для дітей, щоб можна було легко ці малюнки знайти. Діти влаштовували справжні квести в пошуках звірів. Згодом я вирішила перенести мапу в інтернет та додати позначки на гугл-картах, і побачила, що люди вже самі позначили деяких тваринок. Було дуже приємно, вони у такий спосіб дякують за те, що я роблю», – ділиться Ольга.

Крім цього, жінка проводить майстер-класи з малювання олійними фарбами та аквареллю й розвивається в професійному мистецтві.

«Моє улюблене хобі переросло в професійну діяльність. Зараз я малюю на замовлення: розписую стіни, пишу картини олійними фарбами й аквареллю, беру участь у міжнародних виставках, і мої роботи продаються за кордон. Я могла залишитися на колишній роботі, яка приносила стабільний дохід, але в тій сфері не було нічого для душі. З нинішньою роботою я відчуваю, що приношу користь цьому світові та залишаю після себе якийсь слід. Це для мене важливо, і я планую й надалі цим займатися», – пояснює свою мотивацію художниця.


Галерея
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!