Публікації

ВІДКРИЛИ ЕЛЕКТРОННУ ЧЕРГУ ДО САДКІВ ФОНТАНСЬКОЇ ОТГ

ВІДКРИЛИ ЕЛЕКТРОННУ ЧЕРГУ ДО САДКІВ ФОНТАНСЬКОЇ ОТГ

Управління освіти Фонтанської громади повідомило, що вже можна реєструвати своїх дошкільнят у місцеві дитячі садочки.

Зокрема, відкрита електронна черга на вступ до таких закладів, як «Казкова Рів'єра», «Вербиченька», «Гніздечко» та «Тополька».

«Що стосується дитячого садка “Карамелька” у Крижанівці, ми очікуємо отримання останніх документів, після чого він теж буде в списку установ, куди можна буде подати електронну заявку», – зазначають в Управлінні освіти Фонтанської сільської ради.

Також в управлінні повідомляють: «Якщо раніше ви ставили дитини в чергу іншим способом, будь ласка, зареєструйте дитину за допомогою електронної черги».

Записати дитину до обраного закладу дошкільної освіти можна за посиланням: http://aisrd.org/doulist.aspx?regionid=33

Алгоритм дій такий: один з батьків (законних представників) має зареєструватися на сайті та заповнити електронну заявку в садок, до якого планують віддати дитину. Зазначимо, що можна стояти у черзі на вступ лише до одного дошкільного навчального закладу. Після подання заявки, протягом 30 днів батьки мають підтвердити свою особистість та особистість своєї дитини в Управлінні освіти Фонтанської сільської ради. Воно розташовується за адресою: Крижанівка, вулиця Ветеранів, 5, кабінет №1. Прийом здійснюється в понеділок з 11.00 до 13.00 і в четвер з 14.00 до 16.00.

Дані електронної заявки повинні повністю збігатися з оригіналами документів. Коли заявка буде підтверджена, батьки отримають повідомлення та доступ до персонального кабінету в системі. Там вони зможуть спостерігати за змінами у черзі та дізнатися, коли будуть вільні місця в обраному навчальному закладі. 

Місця в системі розподіляються послідовно, тобто хто раніше зареєструвався і подав заявку, той, відповідно, раніше вступить до садочка. Однак варто зауважити, що у системі встановлені обмеження за віком: заявка стає актуальною, коли дитина досягає віку 2-х років.
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!