Публікації

ВИШЕНЬКА НА ТОРТІ: КОНКУРС НА КРАЩУ НАЗВУ ПЕРШОГО КРИЖАНІВСЬКОГО САДКА

ВИШЕНЬКА НА ТОРТІ: КОНКУРС НА КРАЩУ НАЗВУ ПЕРШОГО КРИЖАНІВСЬКОГО САДКА

Зовсім скоро вперше за всю історію існування села найменші жителі Крижанівки переступлять поріг ультрасучасного дитячого садка, який поки що не має назви.

Будівництво довгоочікуваного дитячого закладу в Крижанівці переходить до кінцевої стадії. У садку повністю завершені роботи з установки систем водозабезпечення, каналізації, електропостачання та опалення, зокрема теплих підлог. Повністю закінчено всі бетонні роботи, уже встановлено ліфт для підйому їжі. Усередині проводяться малярні та оздоблювальні роботи, установлюють підвісні стелі, укладають плитку. Виконано близько 60 % покрівельних робіт, триває утеплення фасаду. «Інфоксводоканал» підключає садок до міських мереж. Усе підготовлено для установки модульної котельні, яку виготовляють на замовлення. Роботи почнуться, як тільки котельню доставлять із заводу. Наразі займаються благоустроєм території садочка, заливається фундамент під паркан, іде розбивка по зонах.

А поки будівництво стрімко наближається до завершення, у Крижанівці оголосили конкурс на найкращу назву садочка. Про це на своїй сторінці у фейсбуці написала голова Крижанівської сільради Наталія Крупиця. Для того щоб запропонувати свій варіант назви, потрібно перейти за вказаним у дописі посиланням та заповнити невелику анкету.

«13 серпня три найкращі назви будуть опубліковані на моїй сторінці, і методом голосування ми з вами виберемо одну з них. Хочеться знайти ту неповторну, оригінальну назву, яка буде гідна нашого сучасного довгоочікуваного дитячого садка!» – поділилася радістю Наталія Крупиця.


Галерея
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!