Публікації

ВИСТАВА ТА ТВОРЧІ КОНКУРСИ: ЩО ГОТУЮТЬ У ЗАКЛАДАХ КУЛЬТУРИ ФОНТАНСЬКОЇ ОТГ

ВИСТАВА ТА ТВОРЧІ КОНКУРСИ: ЩО ГОТУЮТЬ У ЗАКЛАДАХ КУЛЬТУРИ ФОНТАНСЬКОЇ ОТГ

Пандемія COVID-19 спотворила діяльність усіх звичних установ та організацій. Зокрема, «зірвалися» низки концертів, виступів, спектаклів та інших культурно-масових заходів. За такий тривалий час люди вже втомилися сидіти вдома і готові за нагоди відвідати щось цікаве. «Лиманські факти» дізналися, що готують для жителів Фонтанської ОТГ місцеві заклади культури.

У Крижанівському будинку культури з нетерпінням готуються до прем’єри дитячого спектаклю «Лускунчик і Мишача королева» в березні. За словами художньої керівниці закладу Марини Ізосімової, цю виставу вихованці театральної студії мали показати на Новий рік, однак через карантин показ довелося скасувати.

Це п’єса за мотивами твору Ернста Теодора Амадея Гофмана «Лускунчик і Мишачий король», але адаптована для дітей.

«Я зробила добру казку – там немає битв та агресії, у нас дещо інший сюжетний хід. Імена головних героїв ми залишили, однак додали декілька другорядних персонажів і замінили Мишачого короля на Мишачу королеву. Сценарій написала я, мій чоловік робив велику ляльку – Лускунчика, яку розмалювала наша художниця Алла Шляхова, а поставив п’єсу керівник театральної студії Олег Шевчук», – розповіла Марина Ізосімова.

І хоч актори – діти від 7 до 15 років, і сама вистава – для дітей, дорослим також буде цікаво зануритися в цю чарівну атмосферу казки.

У Фонтанському будинку культури, попри обмежені можливості роботи через карантин, також не припиняють роботу.

«Ми готуємося до участі в конкурсі “Чисті роси” в березні. Крім того, вихованці нашої студії сучасного танцю Black diamond, декілька груп вокального колективу та солісти братимуть участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі “Одеса зустрічає друзів”. На чемпіонат України готується колектив спортивних танців Dance 4 You. Також ми маємо намір влаштувати концерт на честь Колодія (Масниці), з яким проїдемося селами громади», – поділилася планами директорка Фонтанського БК Ольга Кирилова.
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!