Публікації

ЯК У КРИЖАНІВЦІ РІЗДВЯНІ СВЯТА ПРОВОДЖАЛИ

ЯК У КРИЖАНІВЦІ РІЗДВЯНІ СВЯТА ПРОВОДЖАЛИ

Після свят Водохреща та Іоанна Хрестителя вже не почути колядок, щедрівок та не побачити вертепів. Саме тоді і справляють Розколяду – проводи різдвяно-новорічних свят, які гуляють так само гучно, як і їх початок. В народі кажуть: «Прийшов Предтеча і забрав свята на плечі».

У Крижанівці Розколяду святкують уже не вперше. Цього року захід проводили у Крижанівському будинку культури, куди за запрошенням очільниця села Наталі Крупиці приїхав церковний хор Фонтанського храму Віри, Надії та Любові та їх матері Софії.

«Свято Розколяди повертає нас усіх у період  щасливого дитинства, коли ми разом зі своїми батьками та родичами колядували і не знали турбот. Давайте разом  згадаємо ці моменти та насолодимося піснею», – розпочав святкування отець Роман.

Відкрив концерт святковими піснями хор Фонтанського храму Віри, Надії та Любові та їх матері Софії. Дівчата співали так гучно,що з кожною колядкою людей в залі ставало все більше – мелодія лунала на всю Крижанівку.

Також своїми акторськими вміннями повеселив публіку музичний театр «Сарабанда» з Фонтанки. Діти були у захваті від яскравих образів учасників постановки та щиро раділи дійству.

І на останок залу заполонив приголомшливий голос соліста Одеської філармонії Івана Бащука. Глядачі тихенько підспівували відомим у народі пісням та гучно аплодували.

«Я вперше на цьому святі, і мені дуже сподобалося. На подібних заходах відпочиваєш не тілом, а душею. Особливо сподобалося, як співав Іван Бащук, у нього дуже сильний та приємний голос», поділилася враженнями від Розколядижителька Крижанівки пані Ольга.

Свята завжди зближують людей, тож у Крижанівці сподіваються зробити Розколяду доброю традицією, на яку щороку будуть з нетерпінням чекати і дорослі, і малі. 


Галерея
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!