Публікації

ЯЛИНКА ІЗ ЧЕРЕПАШОК І 76 МИКОЛАЇВ В ОДНИХ САНЯХ – НАЦІОНАЛЬНІ РЕКОРДИ В ДОБРОСЛАВІ

ЯЛИНКА ІЗ ЧЕРЕПАШОК І 76  МИКОЛАЇВ В ОДНИХ САНЯХ – НАЦІОНАЛЬНІ РЕКОРДИ В ДОБРОСЛАВІ

У Лиманському районі наприкінці року встановили два національних рекорди – найбільш незвичайна ялинка і найбільше Святих Миколаїв в одних санях. Ці досягнення зафіксували в Доброславі 19 грудня, де також відкрили резиденцію Святого Миколая і провели найбільш масштабний фестиваль року «Доброславські Миколаї».

Цього року 19 грудня в Доброславській Новорічній резиденції Святого Миколая радо вітали численних гостей.  На запрошення Доброславського Миколая приїхали Святі Миколаї із 31 країни - Мексики, Китаю, Камбоджі, Болгарії, Греції, Франції та ін. Однак велика кількість Святих Миколаїв в одній резиденції було національним рекордом 2018 року. Також минулої зими Доброславці дивували людей найбільшими саньми в Україні, які мають параметри 8*2,71*1,71 метра. 2019 року встановили нове досягнення: представники Національного реєстру рекордів України зафіксували, як найбільші сани прокатали аж 76 Святих Миколаїв за одинраз. До речі, вікових обмежень серед чарівників, які встановлювали рекорд, не було. Найменшим Миколайчикам - 5, 7 місяців та 1,1 рік, а найстарший вирішив себе не видавати.  

Також приголомшив розмахом свята щорічний масовий танець Святих Миколаїв на ярмарковому майданчику. Під звуки оркестру Святих Миколаїв понад півтисячі Миколаїв танцювали й веселилися зі старими й малими.

«Я дуже радий і щасливий, бо в костюмі Святого Миколая відчуваю себе героєм, майже чарівником. Уже 2 роки поспіль я танцюю цей веселий танець і відзначаю це свято», – поділився захопленням другокласник Михайло.

Вразили красою та оригінальністю близько 30 саморобних Різдвяних зірок, які освітлювали традиційний марш Святих Миколаїв уздовж усього селища.

А найбільш незвичайним передноворічним дивом Доброслава стала креативна ялинка із ракушок. Творіння складається із 2780 фрагментів: 2600 ракушок від устриць і 180 – від рапанів. Заввишки ялинка – 3,57 метра, а обсяг у найширшій частині  сягає 2,5 метра.

«Ви думаєте, що ракушки – це море, сонце, пляж? Тоді ви не були в Доброславі! Інсталяція різдвяної ялинки з ракушок оголошена рекордом України. Ну, тепер я вже бачила все», – поділилася враженнями представниця Національного реєстру рекордів  України Лана Вєтрова.

Усього в Доброславі 19 грудня засвітили три ялинки: головну ялинку селища, ялинку-рекорд і ялинку, на якій красувалися іграшки, зроблені руками жителів селища.

«Ми завжди хочемо зробити справжнє свято не для звіту чи для форми, тому  всією командою селищної ради думаємо і працюємо над організацією. На цей раз у нас два рекорди не тому, що нам нема ще чим дивувати. Просто ми вирішили розтягнути рекорди на цілий прийдешній 2020 рік: два на фестивалі навесні та два на фестивалі влітку. Ми – Доброславці – ще ті великі вигадники», – розповіла про плани голова селищної ради Людмила Прокопечко.


Галерея
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!