Публікації

ЄДИНА У СВОЄМУ РОДІ: У ДОБРОСЛАВІ ВСТАНОВИЛИ НОВИЙ ЯЛИНКОВИЙ РЕКОРД

ЄДИНА У СВОЄМУ РОДІ: У ДОБРОСЛАВІ ВСТАНОВИЛИ НОВИЙ ЯЛИНКОВИЙ РЕКОРД

Доброслав започаткував гарну традицію – щороку в День святого Миколая дивувати місцевих жителів найоригінальнішими новорічними ялинками. 2018 року це була найвища в Україні ялинка, виконана з компакт-дисків, 2019 року – із черепашок та мушель, а цього року інтригу тримали до останнього. 

Незвичайну новорічну красуню з кленового листя презентували 19 грудня на відкритті головної ялинки селища та резиденції Святого Миколая.   

Оформленням ялинки-рекордсменки понад місяць займався весь колектив місцевого дитячого садка. Її виготовили з кленових листочків, які приносили і дорослі, і малі. Листочки обробляли спеціальним розчином, щоб вони не ламалися, та формували з них троянди.

«У цьому селищі щороку реєструють креативні ялинки, яких ще не бачила Україна. Кожного року це абсолютно нова композиція, нові матеріали. Сьогодні ми зареєстрували найвищу в Україні ялику з кленового листя: 3,5 метри – висота, 2 метри – діаметр. На виготовлення цієї композиції пішло 24 194 листочки. Щороку я готуюся, але доброславці все одно мене дивують своєю винахідливістю. Думаю, цієї осені у двірників селища не було роботи», – із посмішкою розповіла Лана Вєтрова, керівниця Національного реєстру рекордів України.


Галерея
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!