Публікації

З КИМ ОБ’ЄДНАЄТЬСЯ СИЧАВКА?

З КИМ ОБ’ЄДНАЄТЬСЯ СИЧАВКА?

У Сичавському Будинку культури 25 жовтня цього року відбулася зустріч жителів села з депутатом Верховної Ради України від 138 округу Степаном Чернявським. Під час зустрічі обговорювали питання про майбутнє села у складі певної об’єднаної територіальної громади.

На 11 листопада заплановано проведення сесії Сичавської сільської ради, на якій депутати планують розглянути приєднання Сичавки до Визирської ОТГ. Однак на зустрічі з народним депутатом місцеві жителі висловили бажання, аби представники влади не відкидали ще два варіанти розвитку подій: об'єднання Сичавки з Южним і створення Сичавської ОТГ із центром у Сичавці.

Присутні на зустрічі депутати з Южного повідомили, що питання про об'єднання із Сичавкою планують розглянути на черговому засіданні Южненської міської ради, яке відбудеться 7 листопада.

Зі свого боку народний депутат С. Чернявський запропонував ще раз зібрати ініціативну групу й обговорити формат об'єднання, щоб дати можливість депутатам проголосувати за один із трьох варіантів. Він пообіцяв звернутися до голови Сичавської сільради, аби зустріч трьох сторін відбулася на території Сичавки.

«Ми організуємо круглий стіл з ініціативною групою представників Сичавки, Южного й Визирки. Треба провести ці збори так, щоб усі могли висловитися. Зокрема, ми звернемо увагу на думку 800 жителів Сичавки, які підписалися проти об'єднання з Визирською ОТГ, коли депутати проводили опитування серед жителів села. Сподіваюся, що ми дійдемо консенсусу», – сказав Чернявський.
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!