Публікації

З ВЕРЕСНЯ ПІДВИЩУЄТЬСЯ ЦІНА НА ГАЗ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ

З ВЕРЕСНЯ ПІДВИЩУЄТЬСЯ ЦІНА НА ГАЗ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» підвищила ціни на блакитне паливо у вересні. Це стосується як «Місячного», так і «Річного» тарифів.

Зокрема, вартість 1 м³ газу в межах контракту на місяць зростає з 2,59 грн до 4,7 грн (з ПДВ, але без вартості доставки). У межах річного контракту — до 15 вересня газ коштуватиме 4,73 грн за 1 м³, а з 16 вересня і до кінця місяця — 5,24 грн за 1 м³.

«Зростання цін обумовлено підвищенням вартості газу на європейських газових хабах, яке традиційно відбувається напередодні опалювального сезону. Водночас  цього року збільшення цін є відносно помірним, ураховуючи великі запаси газу в українських підземних сховищах газу», – повідомляє пресслужба ГК «Нафтогаз Україна».

У компанії зазначають, що тариф «Річний» може застрахувати від зростання цін на газ у період високих цін, тобто під час опалювального сезону. Тож у людей є можливість  зафіксувати ціну газу на 12 місяців і платити за блакитне паливо рівними частинами впродовж року.

Перед переходом на цей тариф розраховується рекомендований річний об’єм споживання газу. Це робиться  або на основі історичних даних за останні 12 місяців, або на основі споживацького профілю (наприклад, тільки газова плита; газова плита і бойлер; котел та/або газова плита, бойлер).

Підключити тариф «Річний» можна в особистому кабінеті my.gas.ua. А власне підключення відбудеться 1 числа наступного місяця, якщо споживачі подали заявки про підключення в попередньому місяці. Сплачувати послугу за умовами річного тарифу необхідно до 15 числа місяця споживання.

Після закінчення дії тарифу «Річний» клієнт автоматично повертається на тариф «Місячний».
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!